Yleisurheilun SM-viestit 2020


Yleisurheilun SM-viestit 2020 - ilmoittautuneet joukkeet

  • Alavieskan Viri 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Kristian Hautakoski
    • Taneli Hietala
    • Eetu Jokela
    • Tomi Simonen
    • Samuli Takkunen
  • Alavieskan Viri 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Kristian Hautakoski
    • Taneli Hietala
    • Eetu Jokela
    • Tomi Simonen
    • Samuli Takkunen
  • Alavieskan Viri 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Kristian Hautakoski
    • Taneli Hietala
    • Eetu Jokela
    • Tomi Simonen
    • Samuli Takkunen
  • Borgå Akilles 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Severi Mäntylä
    • Daniel Niva
    • Emil Stade
    • Max Tallqvist
    • Niklas Tallqvist
    • Isac Wedenberg
  • Borgå Akilles 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jonni Blomqvist
    • Victor Fagerholm
    • Willem Kajander
    • Viktor Kantele
    • Viktor Thor
    • William Thor
    • Isac Wedenberg
  • Borgå Akilles 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Jonni Blomqvist
    • Victor Fagerholm
    • Willem Kajander
    • Viktor Kantele
    • Max Tallqvist
    • Isac Wedenberg
  • Borgå Akilles 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Ida Finell
    • Emelie Hägglund
    • Carla Jalkanen
    • Alexandra Kinnunen
    • Ida Suuronen
  • Borgå Akilles 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Gisela Bergström
    • Fanny Böhling
    • Amanda Ekblom
    • Emelie Hägglund
    • Carla Jalkanen
    • Sandra Johansson
    • Jannika Viljakainen
  • Borgå Akilles 2 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Fanny Böhling
    • Amanda Ekblom
    • Ida Finell
    • Emelie Hägglund
    • Carla Jalkanen
    • Alexandra Kinnunen
    • Eevi Kontinen
    • Ida Suuronen
  • Borgå Akilles 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Fanny Böhling
    • Amanda Ekblom
    • Ida Finell
    • Emelie Hägglund
    • Carla Jalkanen
    • Alexandra Kinnunen
    • Ida Suuronen
  • Borgå Akilles 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Gisela Bergström
    • Fanny Böhling
    • Amanda Ekblom
    • Carla Jalkanen
    • Sandra Johansson
    • Isabel Nieminen
    • Jannika Viljakainen
  • Borgå Akilles 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Henri Aspelin
    • Linus Ekholm
    • Alexander Heikkinen
    • Linus Henriksson
    • Thomas Isaksson
    • Victor Lindroos
    • Samuel Puustinen
    • Elliot Schmidt
  • Borgå Akilles 2 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Henri Aspelin
    • Arthur Blomberg
    • Alexander Heikkinen
    • Linus Henriksson
    • Albert Isaksson
    • Victor Lindroos
    • Samuel Puustinen
  • Borgå Akilles 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Henri Aspelin
    • Linus Ekholm
    • Alexander Heikkinen
    • Linus Henriksson
    • Thomas Isaksson
    • Victor Lindroos
    • Samuel Puustinen
    • Elliot Schmidt
  • Borgå Akilles 2 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Henri Aspelin
    • Alexander Heikkinen
    • Linus Henriksson
    • Albert Isaksson
    • Thomas Isaksson
    • Samuel Puustinen
  • Borgå Akilles 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Henri Aspelin
    • Linus Henriksson
    • Thomas Isaksson
    • Victor Lindroos
    • Samuel Puustinen
    • Elliot Schmidt
  • Esbo IF 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jonathan Ekberg
    • Kristian Pirnes
    • Walter Törnwall
    • Adnan ilmari Vuorinen
  • Esbo IF 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Rado Lindberg
    • Kristian Pirnes
    • Walter Törnwall
    • Adnan ilmari Vuorinen
  • Esbo IF 1 - M: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Jonathan Ekberg
    • William Forstén
    • Pekka Peltola
    • Mikko Ruokolainen
  • Esbo IF 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jonathan Brace
    • Tuukka Huuskola
    • Oskari Mörö
    • Arttu Paananen
    • Roope Saarinen
  • Esbo IF 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Niklas Björkenheim
    • Jonathan Brace
    • Tuukka Huuskola
    • Oskari Mörö
    • Roope Saarinen
  • Esbo IF 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Ina Appelqvist
    • Natascha Foley
    • Annika Juvala
    • Ella Paukku
  • Esbo IF 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Ina Appelqvist
    • Emelie Avellan
    • Natascha Foley
    • Mona Lamppu
    • Noomi Malmgren
    • Ella Paukku
    • Freja Pihlström
  • Esbo IF 2 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Betty Aschan
    • Emelie Avellan
    • Annika Juvala
    • Mona Lamppu
    • Sanni Latvala
    • Freja Pihlström
    • Emilia Tallqvist
  • Esbo IF 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Ina Appelqvist
    • Natascha Foley
    • Noomi Malmgren
    • Ella Paukku
  • Esbo IF 2 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Betty Aschan
    • Annika Juvala
    • Sanni Latvala
    • Emilia Tallqvist
  • Esbo IF 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Kira Kytölä
    • Kaisa Mikander
    • Molly Pastewka
    • Jessica Rautelin
  • Esbo IF 2 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Saga Andersson
    • Wilma Jungar
    • Teresa Pollari
    • Eliisa Räsänen
    • Meeri Salomaa
  • Esbo IF 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Emilia Jousimaa
    • Kira Kytölä
    • Jessica Rautelin
    • Meeri Salomaa
  • Esbo IF 2 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Kaisa Mikander
    • Molly Pastewka
    • Teresa Pollari
    • Eliisa Räsänen
    • Ella Räsänen
  • Esbo IF 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Emilia Jousimaa
    • Kira Kytölä
    • Jessica Rautelin
    • Meeri Salomaa
  • Esbo IF 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Rado Lindberg
    • Emil Männikkö
    • Jonatan Österholm
    • Rasmus Vuonoranta
    • Max Wrede
  • Esbo IF 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Mikael Böckerman
    • Oliver Carlsson
    • William Forstén
    • Marius Henriksson
    • Rado Lindberg
    • Emil Männikkö
    • Oliver Sandström
  • Esbo IF 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Maximilian Bergholm
    • Marius Henriksson
    • Rado Lindberg
    • Emil Männikkö
    • Jonatan Österholm
    • Rasmus Vuonoranta
  • Esbo IF 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Emelie Avellan
    • Nathalie Jakobsson
    • Mona Lamppu
    • Alexandra Nylund
    • Malin Rantala
    • Ella Westerlund
    • Leonie Winell
  • Esbo IF 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Emelie Avellan
    • Kaarlie Kets
    • Lina Kiviaho
    • Mona Lamppu
    • Malin Lindroth
    • Malin Rantala
    • Lotte Wikstedt
  • Esbo IF 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Lina Kiviaho
    • Mona Lamppu
    • Ebba Miettinen
    • Matilda Pennanen
    • Ella Westerlund
  • Espoon Tapiot 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Johannes Hakala
    • Miki Likander
    • Jonatan Sperryn
    • Otso Väyrynen
    • Sampo Väyrynen
  • Espoon Tapiot 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Johannes Hakala
    • Jonathan Lindroos
    • Jonatan Sperryn
    • Otso Väyrynen
    • Sampo Väyrynen
  • Espoon Tapiot 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Johannes Hakala
    • Lassi Lehtimäki
    • Jonatan Sperryn
    • Otso Väyrynen
    • Sampo Väyrynen
  • Espoon Tapiot 1 - M: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Joni Hava
    • Sajan Irincheev
    • Jaakko Määttänen
    • Jere Niemi
    • Artturi Oila
    • Tuomo Salonen
  • Espoon Tapiot 2 - M: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Joni Hava
    • Sajan Irincheev
    • Jaakko Määttänen
    • Jere Niemi
    • Artturi Oila
    • Tuomo Salonen
  • Espoon Tapiot 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Martin Kidron
    • Henrik Kymäläinen
    • Lassi Lehtimäki
    • Sami Maamela
    • Jere Niemi
    • Evangelos Spartiotis
    • Aapo Summanen
  • Espoon Tapiot 1 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Emma Hakala
    • Henrik Kymäläinen
    • Sami Maamela
    • Sofia Muinonen
    • Lotta Penttinen
  • Espoon Tapiot 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Fanni Jokinen
    • Katharina Marekwia
    • Heta Neuvonen
    • Laura Nissinen
  • Espoon Tapiot 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Minea Fogelholm
    • Julia Ihantola
    • Carla Liukkonen
    • Anna Pursiainen
  • Espoon Tapiot 2 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Fanni Jokinen
    • Ellinoora Riikinsaari
    • Venla Sarvilinna
    • Elvi Thies
    • Kerttu Valtonen
  • Espoon Tapiot 1 - N17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Minea Fogelholm
    • Julia Ihantola
    • Carla Liukkonen
    • Ellinoora Riikinsaari
    • Kerttu Valtonen
  • Espoon Tapiot 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Minea Fogelholm
    • Julia Ihantola
    • Carla Liukkonen
    • Anna Pursiainen
    • Elmiina Siikala
  • Espoon Tapiot 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Ella Koskiniemi
    • Laura Nissinen
    • Viivi Patronen
  • Espoon Tapiot 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Fanni Jokinen
    • Ella Koskiniemi
    • Laura Nissinen
    • Viivi Patronen
  • Espoon Tapiot 1 - N: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Taika Nummi
    • Enni Nurmi
    • Mira Saastamoinen
    • Ellen Seisto
  • Espoon Tapiot 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Olivia Chandras
    • Emma Hakala
    • Fanni Jokinen
    • Sofia Muinonen
    • Lotta Penttinen
  • Espoon Tapiot 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jonne Isoherranen
    • Joa Järvenkylä
    • Waltteri Koenkytö
    • Joona Nieminen
    • Eerik Nyyssönen
    • Matias Tapanainen
    • Luka Veselinovic
  • Espoon Tapiot 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Waltteri Koenkytö
    • Joona Nieminen
    • Eerik Nyyssönen
    • Matias Tapanainen
    • Luka Veselinovic
  • Espoon Tapiot 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Emilia Chandras
    • Matilda Helminen
    • Elmiina Siikala
    • Kia Suni
  • Espoon Tapiot 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Matilda Lahti
    • Elli Rantala
    • Ruusu Saarela
    • Olivia Siitarinen
  • Espoon Tapiot 3 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aida Ahlholm
    • Maggie Hollo
    • Kaisa Kivinen
    • Olivia Rautiainen
    • Isabella Strömberg
    • Jenna Tarvo
    • Martta Valtonen
  • Espoon Tapiot 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Kaisa Kivinen
    • Livia Kytömaa
    • Noora Niininen
    • Selene Rossi
    • Valentina Seppälä
    • Isabella Strömberg
    • Kia Suni
    • Jenna Tarvo
  • Espoon Tapiot 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Emilia Chandras
    • Kaisa Kivinen
    • Anni Nurminen
    • Elmiina Siikala
    • Jenna Tarvo
    • Martta Valtonen
  • Espoon Tapiot 2 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Aida Ahlholm
    • Matilda Helminen
    • Emma Koskinen
    • Elli Rantala
    • Ruusu Saarela
    • Olivia Siitarinen
    • Isabella Strömberg
  • Eurajoen Veikot 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Eliisa maria helinä Kallio
    • Linne maria eveliina Kallio
    • Sofia oona olivia Määttä
    • Aada Puosi
    • Sani Rajala
  • Eurajoen Veikot 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Eliisa maria helinä Kallio
    • Linne maria eveliina Kallio
    • Sofia oona olivia Määttä
    • Aada Puosi
    • Sani Rajala
  • Gamlakarleby IF 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Mustafa Al-jubouri
    • Robert Hagström
    • Filiph Johansson
    • Väinö Venetjoki
    • Joni Virkkala
  • Gamlakarleby IF 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Mustafa Al-jubouri
    • Robert Hagström
    • Filiph Johansson
    • Väinö Venetjoki
    • Joni Virkkala
  • Gamlakarleby IF 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Kasper Biskop
    • Davin Flocco
    • Miro Heikkilä
    • Nante Korkatti
    • Jimi Rousu
  • Gamlakarleby IF 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Kasper Biskop
    • Davin Flocco
    • Miro Heikkilä
    • Nante Korkatti
    • Jimi Rousu
  • Hämeenlinnan Tarmo 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Vilma Kerälä
    • Venla Mäkelä
    • Aino Ojaniemi
    • Ida-sofia Simola
    • Erika Välkkynen
    • Emmi Ylä-soininmäki
  • Hämeenlinnan Tarmo 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aino Aalto
    • Vilma Kerälä
    • Venla Mäkelä
    • Aino Ojaniemi
    • Emilia Rättö
    • Julia Tienhaara
    • Vilma Toivonen
    • Erika Välkkynen
  • Hämeenlinnan Tarmo 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Aino Aalto
    • Vilma Kerälä
    • Venla Mäkelä
    • Aino Ojaniemi
    • Emilia Rättö
    • Vilma Toivonen
    • Erika Välkkynen
    • Emmi Ylä-soininmäki
  • Hämeenlinnan Tarmo 2 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Aino Aalto
    • Vilma Kerälä
    • Venla Mäkelä
    • Aino Ojaniemi
    • Emilia Rättö
    • Vilma Toivonen
    • Erika Välkkynen
    • Emmi Ylä-soininmäki
  • Hämeenlinnan Tarmo 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aino Aalto
    • Maria Djusko
    • Erika Juselius
    • Vilma Kerälä
    • Aino Ojaniemi
    • Emilia Rättö
    • Iiris Veijola
  • Hämeenlinnan Tarmo 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Aino Aalto
    • Maria Djusko
    • Erika Juselius
    • Vilma Kerälä
    • Aino Ojaniemi
    • Emilia Rättö
  • Helsingfors IFK 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jevgeni Aleksandrov
    • Erik Back
    • Daniel Lundmark
    • Aleksi Sairanen
    • Lauri Siltanen
    • Pekka Sinkkonen
    • Anton Tallbacka
  • Helsingfors IFK 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Jevgeni Aleksandrov
    • Erik Back
    • Daniel Lundmark
    • Aleksi Sairanen
    • Lauri Siltanen
    • Pekka Sinkkonen
    • Anton Tallbacka
  • Helsingfors IFK 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Aino Koskela
    • Nora Koskela-koivisto
    • Emma Nyström
  • Helsingfors IFK 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Laura Einamo
    • Iina Holopainen
    • Venla Lehtonen
    • Inka Pöyry
    • Liina Tervo
  • Helsingfors IFK 1 - N17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Laura Einamo
    • Iina Holopainen
    • Venla Lehtonen
    • Liina Tervo
    • Vivian Tran
  • Helsingfors IFK 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Laura Einamo
    • Iina Holopainen
    • Emma Nyström
    • Liina Tervo
    • Vivian Tran
  • Helsingfors IFK 2 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Kiia Äikää
    • Charlotte Kajander
    • Elinda Koivula
    • Nora Koskela-koivisto
    • Emma Nyström
  • Helsingfors IFK 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Vilma Hakala
    • Silja Jaatinen
    • Aino Koskela
    • Sandra Piippo-pinho
    • Alisa Tikkanen
  • Helsingfors IFK 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Vilma Hakala
    • Silja Jaatinen
    • Aino Koskela
    • Nora Koskela-koivisto
    • Sandra Piippo-pinho
  • Helsingfors IFK 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Vilma Hakala
    • Silja Jaatinen
    • Aino Koskela
    • Nora Koskela-koivisto
    • Teresa Perttilä
    • Sandra Piippo-pinho
  • Helsingfors IFK 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Matilda Bogdanoff
    • Jenna Jokela
    • Lotta Kemppinen
    • Viivi Lehikoinen
    • Tilda Lipasti
    • Pinja Pikkupeura
  • Helsingfors IFK 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Lotta Kemppinen
    • Viivi Lehikoinen
    • Emma Nyström
    • Pinja Pikkupeura
    • Inka Pöyry
  • Helsingfors IFK 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Kiia Äikää
    • Aino-maria Ainasoja
    • Charlotte Kajander
    • Adriana Kalymialaris
    • Elinda Koivula
    • Teresa Perttilä
    • Venla Reunanen
    • Vivian Tran
  • Helsingfors IFK 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Kiia Äikää
    • Aino-maria Ainasoja
    • Charlotte Kajander
    • Adriana Kalymialaris
    • Elinda Koivula
    • Teresa Perttilä
    • Venla Reunanen
    • Vivian Tran
  • Helsingfors IFK 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Kiia Äikää
    • Aino-maria Ainasoja
    • Charlotte Kajander
    • Adriana Kalymialaris
    • Elinda Koivula
    • Teresa Perttilä
    • Venla Reunanen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Daniel Äikäs
    • Benjamin Lee
    • Aapo Nikkola
    • Jere Raunio
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Joel Heinonen
    • Pyry Koskiniemi
    • Miki Laakso
    • Benjamin Lee
    • Aarni Lemetti
    • Paavo Niinikoski
    • Aapo Nikkola
    • Simeon Vorselman
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Joel Heinonen
    • Miki Laakso
    • Benjamin Lee
    • Paavo Niinikoski
    • Aapo Nikkola
    • Lassi Pihlavisto
    • Jere Raunio
    • Simeon Vorselman
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Kristofer Aaltonen
    • Juho Hirsto
    • Lassi Kaukonen
    • Topias Laine
    • Antti Pihlavisto
    • Atte Timgren
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Lassi Kaukonen
    • Topias Laine
    • Aapo Nikkola
    • Antti Pihlavisto
    • Atte Timgren
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Lassi Kaukonen
    • Topias Laine
    • Aapo Nikkola
    • Antti Pihlavisto
    • Atte Timgren
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Niklas Bryggare
    • Jonathan Hyvärinen
    • Matias Linkoaho
    • Tommi Mäkinen
    • Roni Ollikainen
    • Jarkko Pesola
    • Hannes Siitonen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Niklas Bryggare
    • Jonathan Hyvärinen
    • Lassi Kaukonen
    • Benjamin Lee
    • Matias Linkoaho
    • Tommi Mäkinen
    • Julius Uutela
    • Niko Viljola
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Panu Jantunen
    • Benjamin Lee
    • Matias Linkoaho
    • Tommi Mäkinen
    • Aki Nummela
    • Topi Raitanen
    • Eero Saleva
    • Niko Viljola
  • Helsingin Kisa-Veikot 2 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Joonas Harjamäki
    • Panu Jantunen
    • Jesse Laukkarinen
    • Matias Linkoaho
    • Aki Nummela
    • Jarkko Pesola
    • Vincent Quednau
    • Anton valtteri Salmenkylä
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Katja Blunden
    • Panu Jantunen
    • Mona Jäppinen
    • Moona Latvala
    • Aki Nummela
    • Topi Raitanen
    • Eero Saleva
    • Suvi Selvenius
  • Helsingin Kisa-Veikot 2 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Katja Blunden
    • Joonas Harjamäki
    • Mona Jäppinen
    • Moona Latvala
    • Aki Nummela
    • Vincent Quednau
    • Eero Saleva
    • Suvi Selvenius
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Mona Korelin
    • Krista Korhonen
    • Katarina Krapf
    • Sanni Markkanen
    • Elina Mettälä
    • Petranella Poranen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Sara-julia Hellsten
    • Krista Korhonen
    • Lilja Koskela
    • Elina Mettälä
    • Petranella Poranen
    • Sofia Shashkina
    • Emilia Voutilainen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Krista Korhonen
    • Lilja Koskela
    • Nikita Kumpulainen
    • Sanni Markkanen
    • Emilia Voutilainen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Edesa Gashi
    • Mona Korelin
    • Krista Korhonen
    • Elina Mettälä
    • Petranella Poranen
    • Sofia Shashkina
    • Emilia Voutilainen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Edith Berden
    • Essi Eriksson
    • Petra Häggqvist
    • Eeva Samberg
    • Peppi Siirtola
    • Sara Siltala
    • Roosa Toivonen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Essi Eriksson
    • Lilja Koskela
    • Eeva Samberg
    • Peppi Siirtola
    • Siiri Siirtola
    • Sara Siltala
    • Roosa Toivonen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Essi Eriksson
    • Petra Häggqvist
    • Elina Mettälä
    • Eeva Samberg
    • Sara Siltala
    • Roosa Toivonen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Laura Andberg
    • Amira Chokairy
    • Annika Hannola
    • Kira Kruuti
    • Anniina Laitinen
    • Heidi Parikka
    • Janette Rinne
    • Anni Siirtola
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Laura Andberg
    • Katja Blunden
    • Amira Chokairy
    • Annika Hannola
    • Kira Kruuti
    • Anniina Laitinen
    • Aada Peltonen
    • Sara Siltala
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Laura Andberg
    • Katja Blunden
    • Amira Chokairy
    • Mona Jäppinen
    • Kira Kruuti
    • Anniina Laitinen
    • Moona Latvala
    • Suvi Selvenius
  • Helsingin Kisa-Veikot 2 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Katja Blunden
    • Katja Blunden
    • Rauha Buchwald
    • Kira Kruuti
    • Anniina Laitinen
    • Moona Latvala
    • Elina Mettälä
    • Suvi Selvenius
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Maxim Både
    • Lauri Kylmäpuro
    • Viljami Lestinen
    • Lauri Manner-raappana
    • Eero Sormunen
    • Eino Sormunen
    • Aappo Thessler
    • Kalle Wesanko
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Oliver Asikainen
    • Maxim Både
    • Eero Kukkula
    • Viljami Lestinen
    • Anton Packalen
    • Jaakko Siltala
    • Simo Takalo
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Lauri Kylmäpuro
    • Viljami Lestinen
    • Aapo Reinikainen
    • Eero Sormunen
    • Eino Sormunen
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Edesa Gashi
    • Kerttu Niemi
    • Chantelle Peter
    • Siiri Siirtola
    • Saana Talsta
    • Terhi Vehko
    • Venla Virrantuomi
  • Helsingin Kisa-Veikot 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Unna Korja
    • Ilona Lakka
    • Kerttu Niemi
    • Siiri Päiväniemi
    • Saana Talsta
    • Taimi Vallinoja
    • Venla Virrantuomi
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Venny Auvinen
    • Elma Hannikainen
    • Chantelle Peter
    • Unna Putaala
    • Saana Talsta
    • Taimi Vallinoja
    • Terhi Vehko
    • Venla Virrantuomi
  • Helsingin Kisa-Veikot 2 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Venny Auvinen
    • Kiirna Hemminki
    • Unna Korja
    • Katarina Krapf
    • Unna Putaala
    • Iiris Repponen
    • Saana Talsta
    • Terhi Vehko
  • Helsingin Kisa-Veikot 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Edesa Gashi
    • Kira Koskiniemi
    • Kerttu Niemi
    • Siiri Päiväniemi
    • Siiri Siirtola
    • Saana Talsta
    • Terhi Vehko
    • Venla Virrantuomi
  • Helsingin Tarmo 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Frida Calonius
    • Sara Hekkala
    • Milka Koivukoski
    • Ndey Njie
    • Aamu Peltonen
    • Elena Taskinen
    • Christelle Traore
    • Vilja Valtakari
  • Helsingin Tarmo 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aura Arvas
    • Frida Calonius
    • Tuulia Kiuru
    • Milka Koivukoski
    • Ndey Njie
    • Aamu Peltonen
    • Elena Taskinen
    • Christelle Traore
  • Helsingin Tarmo 3 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jenna Aarnio
    • Aura Arvas
    • Saima Helminen
    • Tuulia Kiuru
    • Tara Lämsä
    • Pinja Liski
    • Ndey Njie
    • Aamu Peltonen
  • Helsingin Tarmo 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Jenna Aarnio
    • Aura Arvas
    • Sara Hekkala
    • Saima Helminen
    • Tuulia Kiuru
    • Milka Koivukoski
    • Elena Taskinen
    • Vilja Valtakari
  • Hyvinkään Seudun Urheilijat 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Angelina Billingham
    • Sissi Kaksonen
    • Emilia Rouvinen
    • Emma Rovasalo
    • Isla Sokoff
    • Moona Virtanen
  • Hyvinkään Seudun Urheilijat 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Noora Hietala
    • Laila Lehtinen
    • Pihla Poikolainen
    • Saara Rantanen
    • Emilia Rouvinen
    • Emma Rovasalo
    • Nelli Talvitie
    • Riina Virtanen
  • Hyvinkään Seudun Urheilijat 2 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Angelina Billingham
    • Laila Lehtinen
    • Pihla Poikolainen
    • Emilia Rouvinen
    • Nelli Talvitie
    • Moona Virtanen
  • Hyvinkään Seudun Urheilijat 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Angelina Billingham
    • Anni Huttunen
    • Neela Jakonen
    • Sissi Kaksonen
    • Elsa Pinola
    • Emilia Rouvinen
    • Isla Sokoff
    • Moona Virtanen
  • IF Drott 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Adrian Björkgren
    • Oscar Grannas
    • Isak Höglund
    • Albin Söderman
    • William Westerlund
    • Edward Wikar
  • IF Drott 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Adrian Björkgren
    • Oscar Grannas
    • Isak Höglund
    • Albin Söderman
    • William Westerlund
    • Edward Wikar
  • IF Drott 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Adrian Björkgren
    • Oscar Grannas
    • Isak Höglund
    • Albin Söderman
    • William Westerlund
    • Edward Wikar
  • IF Drott 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Johannes Åhman
    • Adrian Björkgren
    • Alexander Björkgren
    • Oscar Grannas
    • Isak Höglund
    • Alfons Söderman
    • William Westerlund
    • Edward Wikar
  • IF Drott 1 - M19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Johannes Åhman
    • Adrian Björkgren
    • Alexander Björkgren
    • Oscar Grannas
    • Isak Höglund
    • Albin Söderman
    • William Westerlund
  • IF Drott 1 - M19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Johannes Åhman
    • Adrian Björkgren
    • Alexander Björkgren
    • Oscar Grannas
    • Isak Höglund
    • Albin Söderman
    • Alfons Söderman
    • William Westerlund
  • IF Drott 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Mia Backman
    • Nea Hassila
    • Tilda Höglund
    • Fanny Östman
    • Jamira Suarez
    • Hanna Vornanen
  • IF Drott 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Mia Backman
    • Nea Hassila
    • Jamira Suarez
    • Hanna Vornanen
  • IF Raseborg 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Oliver Forsman
    • Emil Grabber
    • Oliver Heikkinen
    • Marius Wasström
  • IF Raseborg 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Oliver Forsman
    • Emil Grabber
    • Oliver Heikkinen
    • Oliver Öhman
    • Marius Wasström
  • IF Raseborg 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Therese Äbb
    • Jill Friberg
    • Saimi Lupala
    • Rebecca Malmberg
    • Cassandra Nynäs
  • IF Raseborg 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Simon Björklöf
    • Simon Ekholm
    • Daniel Grönvik
    • Edvin Holmberg
    • Oliver Öhman
    • Max Sjöström
    • Rasmus Tenkanen
  • IF Raseborg 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Benjamin Björklöf
    • Simon Björklöf
    • Simon Ekholm
    • Florian Fritzén
    • Jens-aarne Kero
    • Rasmus Tenkanen
  • IF Raseborg 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Therese Äbb
    • Emelie Bergholm
    • Carolina Friman
    • Minea Helander
    • Selma Lupala
    • Rebecca Malmberg
    • Madelaine Nyman
    • Matilda Silfver
  • IF Raseborg 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Therese Äbb
    • Jill Friberg
    • Carolina Friman
    • Selma Lupala
    • Rebecca Malmberg
    • Madelaine Nyman
    • Cassandra Nynäs
    • Matilda Silfver
  • IF Sibbo-Vargarna 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Robin Fransman
    • Matias Komi
    • Mikael Lehtimäki
    • Paulus Lehtimäki
    • Matias Tulokas
    • Daniel Wickström
  • IF Sibbo-Vargarna 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Robin Hildén
    • Matias Komi
    • Mikael Lehtimäki
    • Paulus Lehtimäki
    • Filip Martin
    • Emil Nylund
    • Matias Tulokas
    • Daniel Wickström
  • IF Sibbo-Vargarna 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Robin Hildén
    • Matias Komi
    • Mikael Lehtimäki
    • Paulus Lehtimäki
    • Filip Martin
    • Emil Nylund
    • Matias Tulokas
    • Daniel Wickström
  • IF Sibbo-Vargarna 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Robin Fransman
    • Matias Komi
    • Mikael Lehtimäki
    • Paulus Lehtimäki
    • Filip Martin
    • Emil Nylund
    • Matias Tulokas
    • Daniel Wickström
  • IF Sibbo-Vargarna 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Eljas Aalto
    • Oliver Enqvist
    • Mikael Granqvist
    • Anton Kunnas
    • Joona Luotonen
    • Elias Ylöstalo
    • Otto Ylöstalo
  • IF Sibbo-Vargarna 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Eljas Aalto
    • Oliver Enqvist
    • Mikael Granqvist
    • Anton Kunnas
    • Joona Luotonen
    • Elias Ylöstalo
    • Otto Ylöstalo
  • Ikaalisten Urheilijat 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Samir Demnati
    • Mikko Mäkipää
    • Eerikki Pekkola
    • Samuli Samuelsson
  • Ikaalisten Urheilijat 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Carita Kivimäki
    • Josefina Salmi
    • Adele Vainio
    • Johanna Välimäki
  • IK Falken 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Alicia Björkvik
    • Yasmine Bodbacka
    • Laura Byström
    • Chantelle Finne
    • Emma Fors
    • Sofie Lövsund
    • Andrea Rönnskär
  • IK Falken 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Alicia Björkvik
    • Yasmine Bodbacka
    • Laura Byström
    • Chantelle Finne
    • Emma Fors
    • Sofie Lövsund
    • Andrea Rönnskär
  • Ikurin Vire 1 - N: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Jonna Korpi
    • Jenni Lahtinen
    • Heidi Viitaniemi
  • Imatran Urheilijat 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Lauri Honkanen
    • Mika Karkkonen
    • Otso Mikkilä
    • Sisu Mikkilä
    • Otto Pulkkinen
  • Imatran Urheilijat 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Salla Ahonen
    • Nelli Anttonen
    • Kiia Karttunen
    • Meeri Riiali
    • Siiri Väyrynen
    • Aino Venäläinen
  • Imatran Urheilijat 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Nelli Anttonen
    • Meeri Riiali
    • Venla Savolainen
    • Milla Uitti
    • Aino Venäläinen
  • Imatran Urheilijat 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Nelli Anttonen
    • Meeri Riiali
    • Venla Savolainen
    • Siiri Väyrynen
    • Aino Venäläinen
  • Imatran Urheilijat 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Juulia Kokko
    • Anni Konnu
    • Anniina Kuukka
    • Milka Riiali
    • Milla Uitti
  • Janakkalan Jana 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Iikka Alingué
    • Lasse Hämelahti
    • Heikki Nieminen
    • Juho Rönkä
    • Valtteri Välläri
  • Janakkalan Jana 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Iikka Alingue
    • Lasse Hämelahti
    • Heikki Nieminen
    • Juho Rönkä
    • Valtteri Välläri
  • Janakkalan Jana 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Laura Anttila
    • Lotta Jalonen
    • Tuuli Kulju
    • Helmi Lipsanen
    • Nea Nummenpää
  • Janakkalan Jana 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Laura Anttila
    • Lotta Jalonen
    • Tuuli Kulju
    • Helmi Lipsanen
    • Nea Nummenpää
  • Joensuun Kataja 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Onni Huovinen
    • Anton Kettunen
    • Ilmari Lehmus
    • Onni Nyyssönen
    • Otto Vilpponen
  • Joensuun Kataja 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Matias Ahtinen
    • Aatu Holopainen
    • Topi Kela
    • Rasmus Lehikoinen
    • Eetu Paasikivi
    • Miro Tanninen
    • Sakari Vallius
    • Otto Vilpponen
  • Joensuun Kataja 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Matias Ahtinen
    • Aatu Holopainen
    • Onni Huovinen
    • Topi Kela
    • Rasmus Lehikoinen
    • Miro Tanninen
    • Sakari Vallius
    • Otto Vilpponen
  • Joensuun Kataja 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Samuel Auvinen
    • Konsta Hämäläinen
    • Lauri Hietaharju
    • Mikko Hirvonen
    • Eino Könönen
    • Mika Kotiranta
    • Samu Mikkonen
    • Juho Savolainen
  • Joensuun Kataja 2 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Samuel Auvinen
    • Eino Könönen
    • Elias Kortelainen
    • Mika Kotiranta
    • Santtu Räsänen
    • Teemu Ruippo
    • Juho Savolainen
    • Arttu Vattulainen
  • Joensuun Kataja 1 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Samuel Auvinen
    • Venla Häkkinen
    • Konsta Hämäläinen
    • Mikko Hirvonen
    • Veera Kontkanen
    • Mika Kotiranta
    • Samu Mikkonen
    • Lotta Tarvainen
  • Joensuun Kataja 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Veera Häkkinen
    • Veera Kauhanen
    • Aava Kipinä
    • Reetta Ryynänen
    • Tiia Säde
    • Riika Tirkkonen
  • Joensuun Kataja 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Veera Häkkinen
    • Venla Häkkinen
    • Veera Kauhanen
    • Aava Kipinä
    • Olivia Panhelainen
    • Reetta Ryynänen
    • Tiia Säde
    • Riika Tirkkonen
  • Joensuun Kataja 2 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Jonna Aalto
    • Veera Häkkinen
    • Venla Häkkinen
    • Oona Kareinen
    • Aava Kipinä
    • Olivia Panhelainen
    • Reetta Ryynänen
    • Tiia Säde
  • Joensuun Kataja 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Veera Häkkinen
    • Venla Häkkinen
    • Veera Kontkanen
    • Mandi Mäkinen
    • Lotta Tarvainen
    • Nella Voutilainen
  • Joensuun Kataja 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jonna Aalto
    • Riikka Jokinen
    • Oona Kareinen
    • Kiira Kiiskinen
    • Mimmi Marttinen
    • Olivia Panhelainen
    • Jessica Pappinen
    • Venla Simonen
  • Joensuun Kataja 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jonna Aalto
    • Riikka Jokinen
    • Oona Kareinen
    • Kiira Kiiskinen
    • Mimmi Marttinen
    • Olivia Panhelainen
    • Jessica Pappinen
    • Venla Simonen
  • Joensuun Kataja 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Riikka Jokinen
    • Kiira Kiiskinen
    • Mandi Mäkinen
    • Venla Simonen
    • Iiris Voutilainen
    • Nella Voutilainen
  • Joensuun Kataja 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Jonna Aalto
    • Riikka Jokinen
    • Oona Kareinen
    • Olivia Panhelainen
    • Jessica Pappinen
    • Venla Simonen
    • Iiris Voutilainen
    • Nella Voutilainen
  • Joutsan Pommi 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Luukas Kemppainen
    • Benedict Seppälä
    • Rico Sievänen
    • Valtteri Virtanen
  • Juvan Urheilijat 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Panu Auvinen
    • Saku Auvinen
    • Topi Julkunen
    • Joonas Liukkonen
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Lassi Hakonen
    • Valtteri Kinnunen
    • Juho Koivisto
    • Aku Kulju
    • Joonas Lapinkero
    • Veeti Lettojärvi
    • Lassi Nalkki
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Lassi Hakonen
    • Juho Koivisto
    • Aku Kulju
    • Joonas Lapinkero
    • Veeti Lettojärvi
    • Lassi Nalkki
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Lassi Hakonen
    • Valtteri Kinnunen
    • Juho Koivisto
    • Aku Kulju
    • Joonas Lapinkero
    • Veeti Lettojärvi
    • Lassi Nalkki
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aki Häkkinen
    • Jonatan Kinnunen
    • Dani Lirkki
    • Arttu Peltola
    • Juuso Peltola
    • Kristian Peltola
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Jonatan Kinnunen
    • Veeti Lettojärvi
    • Dani Lirkki
    • Arttu Peltola
    • Juuso Peltola
    • Kristian Peltola
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Aki Häkkinen
    • Lassi Hakonen
    • Jonatan Kinnunen
    • Dani Lirkki
    • Arttu Peltola
    • Juuso Peltola
    • Kristian Peltola
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Viljami Hietaharju
    • Viljami Kaasalainen
    • Elmo Lakka
    • Ilari Manninen
    • Juho Nieminen
    • Tuomas Rouvali
    • Pietari Valoranta
    • Jesse Väyrynen
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 2 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Teemu Keronen
    • Pietari Outinen
    • Daniel Savolainen
    • Miska Sundberg
    • Iiro Surkka
    • Julius Toivola
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Viljami Kaasalainen
    • Teemu Keronen
    • Elmo Lakka
    • Ilari Manninen
    • Daniel Savolainen
    • Juho Seppänen
    • Iiro Surkka
    • Pietari Valoranta
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Jussi Eskola
    • Eemil Helander
    • Jussi Huuskonen
    • Otto Kaario
    • Viljami Kaasalainen
    • Alexi Ruokamo
    • Iiro Surkka
    • Pietari Valoranta
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Jussi Eskola
    • Oona-mari Hakulinen
    • Eemil Helander
    • Heini Ikonen
    • Otto Kaario
    • Lotta Mäkinen
    • Dennis Rehnström
    • Alisa Virtanen
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 2 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Jussi Eskola
    • Oona-mari Hakulinen
    • Jussi Huuskonen
    • Jonathan Kilpelä
    • Jaakko Nieminen
    • Katri Niemistö
    • Siiri Rainio
    • Venla Saari
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Christine Kuusisto
    • Jenna Maukonen
    • Olivia Puranen
    • Venla Saari
    • Heidi Salminen
    • Melina Vertala
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Amanda Kulju
    • Johanna Nieminen
    • Fiinu Puustinen
    • Heidi Salminen
    • Riikka Savolainen
    • Alisa Seilonen
    • Minea Vertala
    • Gea Zitting
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - N17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Amanda Kulju
    • Johanna Nieminen
    • Heidi Salminen
    • Riikka Savolainen
    • Alisa Seilonen
    • Mimosa Teerijoki
    • Minea Vertala
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Amanda Kulju
    • Iida Pajunen
    • Venla Saari
    • Heidi Salminen
    • Riikka Savolainen
    • Alisa Seilonen
    • Pihla Tiihonen
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Wilhelmiina Harju
    • Kerttu Kinnunen
    • Laura Koivisto
    • Aada Koppeli
    • Johanna Kulmala
    • Eveliina Malinen
    • Oosa Siukonen
    • Aino Viljanmaa
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Wilhelmiina Harju
    • Kerttu Kinnunen
    • Laura Koivisto
    • Alisa Seilonen
    • Mimosa Teerijoki
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Nora-julia Isoluoma
    • Emma Koistinen
    • Anniina Kortetmaa
    • Sanni Mahonen
    • Roosa Mähönen
    • Nooralotta Neziri
    • Aino Pulkkinen
    • Heta Rasinkangas
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 2 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Pinja Hirvilahti
    • Roosa Mähönen
    • Nea-mari Neziri
    • Oona Nieminen
    • Alina Puhakka
    • Siiri Rainio
    • Gia Reinholm
    • Suvi-tuuli Saarnio
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Heini Ikonen
    • Emma Koistinen
    • Anniina Kortetmaa
    • Nooralotta Neziri
    • Aino Pulkkinen
    • Siiri Rainio
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 2 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Pinja Hirvilahti
    • Heini Ikonen
    • Johanna Kulmala
    • Roosa Mähönen
    • Oona Nieminen
    • Siiri Rainio
    • Venla Saari
    • Alisa Virtanen
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Oona-mari Hakulinen
    • Heini Ikonen
    • Anniina Kortetmaa
    • Lotta Mäkinen
    • Aino Pulkkinen
    • Siiri Rainio
    • Alisa Virtanen
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aleksi Hirvonen
    • Tommi Järvenpää
    • Valtteri Kinnunen
    • Oliver Koskinen
    • Lauri Liljavirta
    • Lassi Nalkki
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Vilho Hietala
    • Valtteri Kinnunen
    • Luukas Kontro
    • Lauri Lakanen
    • Kalle Tossavainen
    • Konsta Vuorela
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Tommi Järvenpää
    • Oliver Koskinen
    • Luukas Kyrönlahti
    • Lassi Nalkki
    • Veeti Pakkanen
    • Juuso Tapanila
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Siiri Kihlman
    • Hilma Kinnunen
    • Nea Koppeli
    • Saga Koppeli
    • Iida Pajunen
    • Noora Salmi
    • Pihla Tiihonen
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Justine Hämäläinen
    • Mette Jermoranta
    • Nea Koppeli
    • Saga Koppeli
    • Eevi Ylitalo
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Saga Koppeli
    • Iida Pajunen
    • Noora Salmi
    • Pihla Tiihonen
    • Jenna Tuomaala
    • Eevi Ylitalo
  • Jyväskylän Kenttäurheilijat 2 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Moona Heikkinen
    • Vilma Honkonen
    • Vilma Honkonen
    • Pirkko Järvikylä
    • Mette Jermoranta
    • Aljona Karamzina
    • Nea Koppeli
    • Aino Tyynysniemi
  • Kaarinan Ura 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jesse Fagerström
    • Ilari Hiltunen
    • Joona Koivisto
    • Lauri Valli
  • Kaarinan Ura 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Jesse Fagerström
    • Ilari Hiltunen
    • Joona Koivisto
    • Lauri Valli
  • Kalannin Vankka 1 - N: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Emilia Ellä
    • Linnea Ellä
    • Aino Saarinen
  • Kälviän Tarmo 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Johanna Ala-pöntiö
    • Roosa Hämäläinen
    • Kaisa Honkaharju
    • Päivi Knutar
    • Melissa Kykyri
  • Karhulan Katajaiset 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Veeti Hostikka
    • Otro Kettunen
    • Eliel Mulari
    • Veikko Sundberg
  • Karhulan Katajaiset 1 - N17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Ada Hartonen
    • Sade Lampila
    • Mette Nurminen
    • Gita Reinholm
    • Maria Suntio
  • Karhulan Katajaiset 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Ada Hartonen
    • Sade Lampila
    • Marlena Nieminen
    • Mette Nurminen
    • Gita Reinholm
    • Maria Suntio
  • Karhulan Katajaiset 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Sade Lampila
    • Mette Nurminen
    • Roosa Pirinen
    • Senni Salorinne
    • Maria Suntio
  • Karhulan Katajaiset 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Sade Lampila
    • Mette Nurminen
    • Roosa Pirinen
    • Senni Salorinne
    • Maria Suntio
  • Karhulan Katajaiset 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Ilona Äyräväinen
    • Vilma Hannula
    • Kia Heiskanen
    • Petra Mannonen
    • Mette Nurminen
  • Karhulan Katajaiset 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Ilona Äyräväinen
    • Vilma Hannula
    • Kia Heiskanen
    • Petra Mannonen
    • Roosa Pirinen
    • Senni Salorinne
  • Karhulan Katajaiset 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Perttu Grönvall
    • Anton Hagel
    • Olavi Kiiski
    • Miro Naski
    • Roni Naski
    • Aatu Räsänen
    • Aatu Sihvonen
    • Veikko Sundberg
  • Karhulan Katajaiset 2 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Perttu Grönvall
    • Anton Hagel
    • Olavi Kiiski
    • Miro Naski
    • Roni Naski
    • Valtteri Partanen
    • Veikka Porkka
    • Aatu Räsänen
  • Karhulan Katajaiset 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Perttu Grönvall
    • Olavi Kiiski
    • Miro Naski
    • Roni Naski
    • Valtteri Partanen
    • Veikka Porkka
    • Aatu Sihvonen
  • Karhulan Katajaiset 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Caius Dufva
    • Perttu Grönvall
    • Olavi Kiiski
    • Miro Naski
    • Roni Naski
    • Aatu Räsänen
    • Aatu Sihvonen
    • Veikko Sundberg
  • Karhulan Katajaiset 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Iisa-erika Auranen
    • Niia-sofia Auranen
    • Silja Heinänen
    • Kira Kaipiainen
    • Eevi Lehtinen
    • Marlena Nieminen
    • Minea Nurminen
    • Anni Olli
  • Karhulan Katajaiset 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Iisa-erika Auranen
    • Silja Heinänen
    • Pihla Kallio
    • Aliisa Kiiski
    • Heidi Nieminen
    • Minea Nurminen
    • Anni Olli
  • Karhulan Katajaiset 3 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Iisa-erika Auranen
    • Silja Heinänen
    • Pihla Kallio
    • Aliisa Kiiski
    • Iiris Laaksonen
    • Heidi Nieminen
    • Minea Nurminen
    • Anni Olli
  • Karhulan Katajaiset 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Iisa-erika Auranen
    • Niia-sofia Auranen
    • Pihla Kallio
    • Aliisa Kiiski
    • Edit Merivirta
    • Marlena Nieminen
    • Minea Nurminen
    • Anni Olli
  • Karhulan Katajaiset 2 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Iisa-erika Auranen
    • Niia-sofia Auranen
    • Pihla Kallio
    • Aliisa Kiiski
    • Eevi Lehtinen
    • Marlena Nieminen
    • Minea Nurminen
    • Anni Olli
  • Karhulan Katajaiset 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Iisa-erika Auranen
    • Niia-sofia Auranen
    • Kira Kaipiainen
    • Pihla Kallio
    • Eevi Lehtinen
    • Marlena Nieminen
    • Minea Nurminen
    • Anni Olli
  • Karhulan Urheilijat 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Samuli Hänninen
    • Janne Hanski
    • Ali-samed Köksal
    • Olli Lahti
    • Petteri Miettinen
    • Julius Taipale
    • Niko Viiala
    • Tomas Wecksten
  • Karhulan Urheilijat 2 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Janne Hanski
    • Onni Itkonen
    • Ali-samed Köksal
    • Kristian Lehtinen
    • Petteri Miettinen
    • Julius Taipale
    • Patrik Thesleff
    • Niko Viiala
  • Karhulan Urheilijat 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Samuli Hänninen
    • Janne Hanski
    • Onni Itkonen
    • Ali-samed Köksal
    • Olli Lahti
    • Petteri Miettinen
    • Julius Taipale
    • Tomas Wecksten
  • Karhulan Urheilijat 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Olivia Ettanen
    • Nea Hänninen
    • Janette Hanski
    • Jatta-juulia Hanski
    • Eveliina Härkönen
    • Anna Miettinen
    • Liisa Nyibong
    • Viola Tyynilä
  • Karhulan Urheilijat 2 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Nea Hänninen
    • Eveliina Härkönen
    • Ada Koskelainen
    • Anna Miettinen
    • Liisa Nyibong
    • Viola Tyynilä
  • Karhulan Urheilijat 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Olivia Ettanen
    • Janette Hanski
    • Jatta-juulia Hanski
    • Ada Koskelainen
    • Viola Tyynilä
    • Maria Wennerstrand
  • Karhulan Urheilijat 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Olivia Ettanen
    • Janette Hanski
    • Jatta-juulia Hanski
    • Ada Koskelainen
    • Anna Miettinen
    • Liisa Nyibong
    • Viola Tyynilä
  • Karhulan Urheilijat 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Tatu Aalto
    • Sebastian Attenberg
    • Olli Itkonen
    • Kristian Lehtinen
    • Totti Puro
    • Väinö Rasi
  • Karhulan Urheilijat 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Emma Alila
    • Irem Köksal
    • Ellen Kruuse
    • Alisa Miettinen
    • Olga Nygren
    • Joanna Vanhala
    • Maria Wennerstrand
  • Kauhavan Wisa 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Senja Gustafsson
    • Viola Gustafsson
    • Eerika Koivuniemi
  • Kenttäurheilijat -58 1 - M19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Anton Hamppu
    • Juuso Hava
    • Rasmus Krogell
    • Atte Nevala
    • Akseli Stark
    • Lenni Väisänen
  • Kenttäurheilijat -58 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Elias Jrad
    • Veeti Katainen
    • Tuomas Kaukolahti
    • Petri Lemmetyinen
    • Leo Uusimäki
  • Kenttäurheilijat -58 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Elias Jrad
    • Veeti Katainen
    • Tuomas Kaukolahti
    • Atte Nevala
    • Leo Uusimäki
  • Kenttäurheilijat -58 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Olli Harju
    • Ville Harju
    • Veeti Katainen
    • Antton Koivisto
    • Miikka Ojala
  • Kenttäurheilijat -58 1 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Edith Eikkinen
    • Juuso Hava
    • Enni Jarvala
    • Antton Koivisto
    • Rasmus Krogell
  • Kenttäurheilijat -58 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Edith Eikkinen
    • Enni Jarvala
    • Julia Kekkonen
    • Anne-mari Lehtiö
    • Alma-sofia Mäkelä
    • Siiri Reinikainen
    • Rosa Salonen
    • Hilla Uusimäki
  • Kenttäurheilijat -58 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Vili Hahto
    • Joona Heiskanen
    • Santtu Heiskanen
    • Aapo Ikola
    • Tero Korpi
    • Josue Perez rosello
  • Keravan Urheilijat 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aicha Kalala
    • Safi Kalala
    • Polina Petrova
    • Elsa Rönkkö
    • Amanda Rontu
    • Sini-minea Saarikoski
  • Keravan Urheilijat 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Elle Ceder
    • Aino Risku
    • Amanda Rontu
    • Sini-minea Saarikoski
  • Kerimäen Urheilijat 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Anttoni Kunttu
    • Sisu Kuutti
    • Ossi Mutikainen
    • Lenni Paloheimo
    • Santtu Rautio
    • Aapo Turtiainen
  • Kerimäen Urheilijat 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Anttoni Kunttu
    • Sisu Kuutti
    • Ossi Mutikainen
    • Lenni Paloheimo
    • Santtu Rautio
    • Aapo Turtiainen
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Kalle Gauriloff
    • Miro Heikkonen
    • Henri Ikonen
    • Jaakko Salomäki
    • Nico Tynjälä
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - M: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Kalle Gauriloff
    • Joni Rouhiainen
    • Veeti Valli
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Ida Cardona
    • Ella-maria Multala
    • Emmi Ronkainen
    • Noora Sihvonen
    • Sara Veijalainen
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Ida Cardona
    • Hille Kankaanpää
    • Vilma Mikkola
    • Ella-maria Multala
    • Siiri Nikula
    • Emmi Ronkainen
    • Noora Sihvonen
    • Sara Veijalainen
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Ida Cardona
    • Mila Heikkonen
    • Saana Kajander
    • Hille Kankaanpää
    • Ella-maria Multala
    • Emmi Ronkainen
    • Noora Sihvonen
    • Sara Veijalainen
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Hertta Hankimaa
    • Nea-nora Heiskanen
    • Nelli Järvinen
    • Kerttu Latvala
    • Ella Perälä
    • Petra Räty
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Katri Gauriloff
    • Hertta Hankimaa
    • Milla Kelonurmi
    • Elina Kujala
    • Kerttu Latvala
    • Eveliina Määttänen
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Katri Gauriloff
    • Hertta Hankimaa
    • Laura Kankkunen
    • Elina Kujala
    • Kerttu Latvala
    • Eveliina Määttänen
    • Janina Pykäri
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Katri Gauriloff
    • Hertta Hankimaa
    • Elina Kujala
    • Kerttu Latvala
    • Eveliina Määttänen
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Otso Barck
    • Alex Brofeldt
    • Eevert Haikola
    • Kasperi Hiidenniemi
    • Konsta Keijonen
    • Rasmus Kortesoja
    • Lassi Saarnikko
    • Niklas Salmi
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Otso Barck
    • Alex Brofeldt
    • Eevert Haikola
    • Kasperi Hiidenniemi
    • Konsta Keijonen
    • Nuutti Leppänen
    • Väinö Linnermo
    • Ilmari Tolsa
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Alex Brofeldt
    • Eevert Haikola
    • Kasperi Hiidenniemi
    • Konsta Keijonen
    • Haiku Lassila
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Helmi Cardona
    • Mila Heikkonen
    • Siru Huuskola
    • Lumia Laakso
    • Meeri Lehtimäki
    • Enni Rantala
    • Evita Santala
    • Jenna maria Tolmala
  • Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Helmi Cardona
    • Mila Heikkonen
    • Niia Hietala
    • Lumia Laakso
    • Hanna Mustonen
    • Heta Rantanen
    • Evita Santala
    • Fanny-amanda Seppälä
  • Kuivasjärven Aura 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Ilona Kamunen
    • Pihla Kinnunen
    • Ronja Koskela
    • Ella Nisula
    • Venla Rutanen
    • Sonja Stång
    • Aino Vuorjoki
  • Kuivasjärven Aura 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Ronja Koskela
    • Ella Nisula
    • Venla Rutanen
    • Sonja Stång
    • Aino Vuorjoki
  • Kuivasjärven Aura 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Jasmin Ahola
    • Ilona Kamunen
    • Pihla Kinnunen
    • Ronja Koskela
    • Nea Palokangas
    • Sonja Stång
    • Aino Vuorjoki
  • Kuivasjärven Aura 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Eveliina Bogdanoff
    • Karoliina Bogdanoff
    • Ilona Kamunen
    • Rosa Kilpi
    • Ronja Koskela
    • Iina Takkula
  • Kuivasjärven Aura 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Jasmin Ahola
    • Eveliina Bogdanoff
    • Karoliina Bogdanoff
    • Ilona Kamunen
    • Rosa Kilpi
    • Iina Takkula
  • Kuivasjärven Aura 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Sampo Määttä
    • Lukas Mahlakaarto
    • Ronni Mäntyranta
    • Roope Raatikainen
    • Konsta Rutanen
    • Veeti Saarela
    • Sebastian Ukura
    • Eetu Ylikunnari
  • Kuivasjärven Aura 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Otso Kylmänen
    • Sampo Määttä
    • Lukas Mahlakaarto
    • Ronni Mäntyranta
    • Roope Raatikainen
    • Konsta Rutanen
    • Veeti Saarela
    • Eetu Ylikunnari
  • Kuopion Reipas 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jemina Herranen
    • Miia Kaskela
    • Elina Kiiskinen
    • Maija Lahtela
    • Selma Mäntyselkä
    • Hanna Sipponen
    • Nea Vartiainen
  • Kuopion Reipas 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Jemina Herranen
    • Miia Kaskela
    • Elina Kiiskinen
    • Maija Lahtela
    • Selma Mäntyselkä
    • Hanna Sipponen
    • Nea Vartiainen
  • Lahden Ahkera 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Wäinö Hautala
    • Kasper Lindeberg
    • Justus Luonela
    • Teemu Mälkiä
    • Aleksi Rajaniemi
  • Lahden Ahkera 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Tuukka Ingers
    • Daniel Keane
    • Tuukka Koskinen
    • Eerik Mäkelä
    • Teemu Mälkiä
    • Manu Metsäkangas
    • Anton Mustonen
    • Eelis Snåre
  • Lahden Ahkera 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Tuukka Ingers
    • Daniel Keane
    • Eerik Mäkelä
    • Manu Metsäkangas
    • Eelis Snåre
  • Lahden Ahkera 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Tuukka Ingers
    • Daniel Keane
    • Teemu Mälkiä
    • Manu Metsäkangas
    • Anton Mustonen
    • Eelis Snåre
  • Lahden Ahkera 1 - M19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Olli Ahlgren
    • Walte Hautala
    • Matias Mononen
    • Lauri Syväranta
    • Okko Vuorikoski
  • Lahden Ahkera 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Olli Ahlgren
    • Elmeri Arvaja
    • Eero Peltola
    • Juuso Pyyhtiä
    • Lauri Syväranta
    • Okko Vuorikoski
  • Lahden Ahkera 1 - M19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Olli Ahlgren
    • Walte Hautala
    • Matias Mononen
    • Aleksi Rajaniemi
    • Lauri Syväranta
    • Okko Vuorikoski
  • Lahden Ahkera 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Walte Hautala
    • Wilho Hautala
    • Leevi Kallio
    • Lassi Kuva
    • Samuli Lehtinen
    • Martti Siikaluoma
    • Okko Vuorikoski
  • Lahden Ahkera 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Hannu Granberg
    • Wilho Hautala
    • Leevi Kallio
    • Lassi Kuva
    • Martti Siikaluoma
    • Okko Vuorikoski
  • Lahden Ahkera 2 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Walte Hautala
    • Leevi Kallio
    • Ossi Kekki
    • Lassi Kuva
    • Samuli Lehtinen
    • Martti Siikaluoma
    • Okko Vuorikoski
  • Lahden Ahkera 1 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Hannu Granberg
    • Wilho Hautala
    • Ossi Kekki
    • Pinja Kotinurmi
    • Ilona Mononen
    • Sini Rajaniemi
    • Martti Siikaluoma
    • Helmi Vuorimaa
  • Lahden Ahkera 2 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Walte Hautala
    • Leevi Kallio
    • Lassi Kuva
    • Sini Rajaniemi
    • Ea Vuori
    • Helmi Vuorimaa
  • Lahden Ahkera 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Iiris Koski
    • Krista Manninen
    • Ilona Mononen
    • Sini Rajaniemi
    • Helmiina Saarikunnas
  • Lahden Ahkera 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Juulia Inkinen
    • Senja Roos
    • Pinja olivia Ruoho
    • Ilona Saarikunnas
    • Nea Savola
    • Milka Ukkonen
  • Lahden Ahkera 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Juulia Inkinen
    • Senja Roos
    • Pinja olivia Ruoho
    • Ilona Saarikunnas
    • Milka Ukkonen
  • Lahden Ahkera 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Sanni Koivisto
    • Pinja Kotinurmi
    • Krista Manninen
    • Ilona Mononen
    • Silja Rönkä
    • Ea Vuori
  • Lahden Ahkera 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Sanna Erkinheimo
    • Reetta Hämäläinen
    • Ilona Kekkonen
    • Venla Pulkkanen
  • Lahden Ahkera 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Sanna Erkinheimo
    • Pinja Kotinurmi
    • Sini Rajaniemi
    • Ilona Saarikunnas
    • Helmi Vuorimaa
  • Lahden Ahkera 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Sanna Erkinheimo
    • Anni Korhonen
    • Pinja Kotinurmi
    • Ilona Mononen
    • Anne Rajaniemi
    • Sini Rajaniemi
    • Helmi Vuorimaa
  • Lahden Ahkera 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Santtu Kekkonen
    • Milo Laakso
    • Tobias Moreno
    • Onni Rustholkarhu
    • Matias Salminen
    • Jerry Savolainen
  • Lahden Ahkera 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Vilja Hautaniemi
    • Silja Niemi
    • Emmi Piispanen
    • Veera Pöyry
    • Celina Salonen
    • Jenni Väänänen
  • Lahden Ahkera 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Emelia Kariola
    • Alisa Rauhamaa
    • Piitu Tourunen
    • Hilla Tuominen
    • Ella Väisänen
    • Alexandra Vilander
  • Lahden Ahkera 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Inka Peltola
    • Emmi Piispanen
    • Sofia Rinne
    • Celina Salonen
    • Hilla Tuominen
  • Lahden Ahkera 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Ella Haapasalo
    • Vilja Hautaniemi
    • Emelia Kariola
    • Alice Koskelainen
    • Edith Rantala
    • Alisa Rauhamaa
    • Celina Salonen
  • Laitilan Jyske 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aamu Airisto
    • Carolina Grönroos
    • Ella Hemmilä
    • Kiia Ihanmäki
    • Jenina Luotonen
    • Lotta Metsärinta
    • Verna Vuorela
    • Aada Vuoriaho
  • Laitilan Jyske 1 - N: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Maria Antola
    • Venla Laiho
    • Annika Laulumaa
    • Jonna Voronkoff
  • Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Andreas Kärkkäinen
    • Simo Laine
    • Eetu Rantala
    • Markus Serenius
    • Oiva Ylä-jarkko
  • Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Andreas Kärkkäinen
    • Simo Laine
    • Eetu Rantala
    • Markus Serenius
    • Oiva Ylä-jarkko
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Saku Koukku
    • Martti Majuri
    • Lauri Nokkala
    • Konsta Rutonen
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Akseli Eskelinen
    • Martti Hyvärinen
    • Eetu Pohjonen
    • Konsta Rutonen
    • Kasperi Vehmaa
    • Rasmus Vehmaa
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Aleksi Hilska
    • Martti Hyvärinen
    • Eetu Pohjonen
    • Konsta Rutonen
    • Kasperi Vehmaa
    • Rasmus Vehmaa
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Akseli Eskelinen
    • Martti Hyvärinen
    • Eetu Pohjonen
    • Konsta Rutonen
    • Kasperi Vehmaa
    • Rasmus Vehmaa
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Anni Berg
    • Henna Eineluoto
    • Emma Hietaranta
    • Peppi-lotta Kotilainen
    • Suvi Satama
    • Emma Syväoja
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Anni Berg
    • Elisa Hilska
    • Milja Mahlavuori
    • Maiju Nousiainen
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Anni Berg
    • Henna Eineluoto
    • Riina Heikkonen
    • Emma Hietaranta
    • Moona Korkealaakso
    • Suvi Satama
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Riina Heikkonen
    • Tanja Kokkonen
    • Sofia Lindholm
    • Milja Mahlavuori
    • Sani Rantalainen
    • Noora Tiainen
    • Essi Vehmaa
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Tanja Kokkonen
    • Sofia Lindholm
    • Milja Mahlavuori
    • Sani Rantalainen
    • Noora Tiainen
    • Essi Vehmaa
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Anni Berg
    • Riina Heikkonen
    • Emma Hietaranta
    • Tanja Kokkonen
    • Milja Mahlavuori
    • Sani Rantalainen
    • Noora Tiainen
    • Essi Vehmaa
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - N: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Tiia Kuikka
    • Elisa Neuvonen
    • Elisa Neuvonen
    • Sanna Neuvonen
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Perttu Aakko
    • Kimi Eskelinen
    • Aleksi Hilska
    • Roope Kuparinen
    • Kasperi Vehmaa
    • Rasmus Vehmaa
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Katja Honkanen
    • Anne-karin Kilkki
    • Essi Niinimäki
    • Iines Peltonen
    • Tytti Repo
    • Hanna Sedig
    • Tuuli Summanen
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Peppi-lotta Kotilainen
    • Sara Kyllönen
    • Essi Niinimäki
    • Tuuli Summanen
  • Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Katja Honkanen
    • Anne-karin Kilkki
    • Sara Kyllönen
    • Essi Niinimäki
    • Iines Peltonen
    • Tytti Repo
    • Hanna Sedig
  • Lapuan Virkiä 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Juho Kallio
    • Valtteri Louko
    • Teemu Pihlajamäki
    • Teppo Tuuri
    • Santeri Yliselä
  • Lapuan Virkiä 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Juho Kallio
    • Valtteri Louko
    • Teemu Pihlajamäki
    • Teppo Tuuri
    • Santeri Yliselä
  • Lapuan Virkiä 1 - N: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Anniina Kivimäki
    • Sanna Mäenpää
    • Heta Veikkola
  • Lapuan Virkiä 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Linnea Hirvelä
    • Taru Killinen
    • Viivi Louko
    • Sofia Mattila
    • Anni Takamaa
  • Lapuan Virkiä 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Linnea Hirvelä
    • Taru Killinen
    • Viivi Louko
    • Sofia Mattila
    • Anni Takamaa
  • Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Santtu Heikkinen
    • Leevi Keronen
    • Aleksi Kivelä
    • Manu Mäenpää
    • Joona Sointu
  • Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Milla Ala-lahti
    • Ellanoora Haapalehto
    • Santtu Heikkinen
    • Leevi Keronen
    • Nora Kytäjä
    • Venla Ranta
    • Joona Sointu
  • Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Milla Ala-lahti
    • Ellanoora Haapalehto
    • Nora Kytäjä
    • Emma Ranta
  • Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Ella Ala-lahti
    • Ellanoora Haapalehto
    • Jasmin Juujärvi
    • Pinja Kukko
    • Pinja Lehtinen
    • Anni Tiensuu
  • Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Ella Ala-lahti
    • Jasmin Juujärvi
    • Pinja Kukko
    • Pinja Lehtinen
    • Anni Tiensuu
  • Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Eelis Kuusjärvi
    • Joona Lehtinen
    • Saku Lehtonen
    • Miika Niemelä
    • Mikael Viitanen
  • Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Eelis Kuusjärvi
    • Joona Lehtinen
    • Eero Ranta
    • Jesse Salo
    • Mikael Viitanen
  • Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Eelis Kuusjärvi
    • Joona Lehtinen
    • Saku Lehtonen
    • Miika Niemelä
    • Eero Ranta
  • Liedon Parma 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Markus Hurri
    • Valtteri Kalliokulju
    • Tuomas Lehtonen
    • Samuli Raikunen
    • Kalle Stylman
    • Aleksi Viitamäki
  • Liedon Parma 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Markus Hurri
    • Valtteri Kalliokulju
    • Tuomas Lehtonen
    • Samuli Raikunen
    • Kalle Stylman
    • Aleksi Viitamäki
  • Liedon Parma 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Venla Hämäläinen
    • Ella-sofia Hyövelä
    • Hilma Karonen
    • Salla Mäkipere
    • Pinja Rintamaa
    • Vilma Rönnemaa
  • Liedon Parma 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Venla Hämäläinen
    • Ella-sofia Hyövelä
    • Hilma Karonen
    • Salla Mäkipere
    • Pinja Rintamaa
    • Vilma Rönnemaa
  • Limingan Niittomiehet 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Johannes Helander
    • Samuli Hussa
    • Jani Juntunen
    • Matti Korhonen
    • Jaakko Kotajärvi
    • Eetu Luoma
    • Aarre Paukkeri
    • Kari Poutiainen
  • Limingan Niittomiehet 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Johannes Helander
    • Samuli Hussa
    • Jani Juntunen
    • Matti Korhonen
    • Jaakko Kotajärvi
    • Eetu Luoma
    • Aarre Paukkeri
    • Kari Poutiainen
  • Limingan Niittomiehet 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Anniina Jernvall
    • Nelli-lotta Karppelin
    • Saimi Lithovius
    • Sofia Maaranto
    • Ella Nissinaho
    • Veera Piltonen
    • Emmi Rantala
  • Mikkelin Kilpa-Veikot 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Lauri Alm
    • Jedidiah Dormeus
    • Elmo Hietala
    • Onni Mäkinen
    • Antti Puustinen
    • Topi Taskinen
    • Eetu Valtola
    • Ville Viitakoski
  • Mikkelin Kilpa-Veikot 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aada Äikäs
    • Lotta Häkkänen
    • Silja Kallioinen
    • Sofia Kokko
    • Emma Korpikallio
    • Meeri Kurttila
    • Neela Ombati
    • Heidi Paasonen
  • Mikkelin Kilpa-Veikot 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Lotta Häkkänen
    • Silja Kallioinen
    • Emma Korpikallio
    • Meeri Kurttila
    • Neela Ombati
    • Heidi Paasonen
    • Ilona Toivola
    • Silja Valtola
  • Mikkelin Kilpa-Veikot 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Aada Äikäs
    • Lotta Häkkänen
    • Silja Kallioinen
    • Sofia Kokko
    • Meeri Kurttila
    • Neela Ombati
    • Heidi Paasonen
    • Tiina Toivola
  • Nokian Urheilijat 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Ronja Haavisto
    • Petriina Niininen
    • Vilma Patrikainen
  • Nokian Urheilijat 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Helmi Haavisto
    • Jenna Järvenmäki
    • Tuuli Murtoniemi
    • Venla Patrikainen
  • Nurmijärven Yleisurheilu 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Ida Andersson
    • Erin Karjalahti
    • Nea Kylmänen
    • Maria Kytölä
    • Nina Leivo
    • Riitta Rättyä
  • Nurmijärven Yleisurheilu 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Ida Andersson
    • Erin Karjalahti
    • Nea Kylmänen
    • Maria Kytölä
    • Nina Leivo
    • Riitta Rättyä
  • Nurmijärven Yleisurheilu 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Kasperi Kemppainen
    • Anton Kemppi
    • Kasperi Kontola
    • Rasmus Laapas
    • Jonne Mourujärvi
  • Nurmijärven Yleisurheilu 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Isabella Edelman
    • Greta Laukala
    • Emma Lehtonen
    • Sanni Lehtonen
    • Selma Mäenpää
    • Sara Parviainen
  • Nurmijärven Yleisurheilu 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Pihla Jaakola-Siimes
    • Greta Laukala
    • Emma Lehtonen
    • Sanni Lehtonen
    • Selma Mäenpää
    • Sara Parviainen
  • Nurmijärven Yleisurheilu 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Isabella Edelman
    • Greta Laukala
    • Emma Lehtonen
    • Sanni Lehtonen
    • Sara Parviainen
  • Orimattilan Jymy 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Rasmus Heino
    • Jim Herlevi
    • Jami Riikonen
    • Arttu Rouhiainen
    • Tuomas Toivonen
  • Orimattilan Jymy 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Sofia Puolakanaho
    • Åsa Rehn
    • Nea Rehn
    • Linda Sallinen
    • Aino Sipiläinen
  • Oulun Pyrintö 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Joni Heikkinen
    • Niko Kangasoja
    • Eeli Purola
    • Samuel Purola
    • Eetu Rantala
  • Oulun Pyrintö 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Joni Heikkinen
    • Antti Juvonen
    • Niko Kangasoja
    • Antti Kokkonen
    • Eeli Purola
    • Samuel Purola
  • Oulun Pyrintö 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Siiri Hihnala
    • Aino Korhonen
    • Eveliina Lehtola
    • Veera Paasovaara
    • Olivia Veneskoski
  • Oulun Pyrintö 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Eveliina Lehtola
    • Alisa Niemi
    • Essi Niskala
    • Sointu Purola
  • Oulun Pyrintö 2 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Siiri Hihnala
    • Minja Kurtti
    • Venla Laukka
    • Bettina Siltala
  • Oulun Pyrintö 3 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Aino Korhonen
    • Martta Koskela
    • Veera Paasovaara
    • Emilia Rauhala
    • Olivia Veneskoski
  • Oulun Pyrintö 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jandeh Jallow
    • Riikka Kokko
    • Essi Kurtti
    • Pinja Purola
    • Taru Väisänen
  • Oulun Pyrintö 2 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jandeh Jallow
    • Riikka Kokko
    • Essi Kurtti
    • Enni Lehtomäki
    • Pinja Purola
    • Taru Väisänen
  • Oulun Pyrintö 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Jandeh Jallow
    • Essi Kurtti
    • Marianna Liukkonen
    • Helmi Peipinen
    • Pinja Purola
    • Taru Väisänen
  • Oulun Pyrintö 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Noa Korhonen
    • Juuso Mäkelä
    • Veeti Purola
    • Jussi Raudaskoski
    • Topi Timonen
    • Eeli Tohmola
  • Oulun Pyrintö 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Noa Korhonen
    • Juuso Mäkelä
    • Jussi Raudaskoski
    • Topi Timonen
    • Eeli Tohmola
    • Armas Uusitalo
  • Oulun Pyrintö 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Noa Korhonen
    • Juuso Mäkelä
    • Jussi Raudaskoski
    • Topi Timonen
    • Eeli Tohmola
    • Armas Uusitalo
  • Oulun Pyrintö 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Minja Kurtti
    • Venla Laukka
    • Essi Niskala
    • Sointu Purola
    • Olivia Veneskoski
  • Oulun Pyrintö 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Martta Koskela
    • Alisa Niemi
    • Emilia Rauhala
    • Bettina Siltala
    • Olivia Veneskoski
  • Oulun Pyrintö 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Minja Kurtti
    • Alisa Niemi
    • Essi Niskala
    • Bettina Siltala
  • Oulun Pyrintö 2 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Venla Laukka
    • Emilia Martinsén
    • Eeva Nurkkala
    • Olivia Veneskoski
  • Paimion Urheilijat 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Pihla Kössi
    • Pilke Kössi
    • Pinja Kössi
    • Emma Tainio
  • Pohjan Koitto 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Jenni Ojala
    • Enni Petrelius
    • Jenna-emilia Piirainen
    • Nea Tenno
  • Pohjan Koitto 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Sanni Hirttiö
    • Safia Mekki
    • Jenni Ojala
    • Iida Pahtaja
    • Siiri Poikela
    • Nea Tenno
  • Pohjan Koitto 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Sanni Hirttiö
    • Laura Kemppainen
    • Emma Mäkikallio
    • Safia Mekki
    • Iida Pahtaja
    • Jenna-emilia Piirainen
  • Pohjan Koitto 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Laura Kemppainen
    • Emma Mäkikallio
    • Iida Pahtaja
    • Enni Petrelius
    • Jenna-emilia Piirainen
    • Nea Tenno
  • Pohjan Koitto 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Helmi Kunnari
    • Olivia Laine
    • Safia Mekki
    • Sointu Oinas
    • Siiri Poikela
    • Taru Repo
  • Pohjan Koitto 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Helmi Kunnari
    • Olivia Laine
    • Safia Mekki
    • Sointu Oinas
    • Siiri Poikela
    • Taru Repo
  • Porin Yleisurheilu 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Veikko Koski
    • Veikka Loikas
    • Aleksi Miikkulainen
    • Janne Pajunen
  • Porin Yleisurheilu 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Veikko Koski
    • Veikka Loikas
    • Aleksi Miikkulainen
    • Janne Pajunen
  • Porin Yleisurheilu 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jenny Karttunen
    • Kiira Kautto
    • Vilma Koski
    • Milja Miikkulainen
    • Pinja Nieminen
    • Rauha Rajainmäki
    • Ella Salminen
    • Sofia Sivunen
  • Porin Yleisurheilu 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aleksandra Huhtala
    • Jenny Karttunen
    • Nea-kaisa Kataja
    • Fiona Koskiranta
    • Milja Miikkulainen
    • Pinja Nieminen
    • Milja Perälä
    • Ella Salminen
  • Porin Yleisurheilu 3 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Petra Broman
    • Julia Gröndahl
    • Aleksandra Huhtala
    • Nea-kaisa Kataja
    • Fiona Koskiranta
    • Milja Perälä
  • Porin Yleisurheilu 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Julia Gröndahl
    • Aleksandra Huhtala
    • Kiira Kautto
    • Sofia Sivunen
  • Porin Yleisurheilu 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Petra Broman
    • Julia Gröndahl
    • Nea-kaisa Kataja
    • Vilma Koski
    • Fiona Koskiranta
    • Milja Perälä
    • Ella Salminen
    • Sofia Sivunen
  • Pyhäselän Urheilijat 1 - N: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Cindy Ahponen
    • Peppi Ahponen
    • Anna Nousiainen
  • Raision Kuula 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Aada Aho
    • Johanna Kylmänen
    • Linnea Loukola
    • Viveka Loukola
    • Sirke Seitsonen
    • Emma Sjöberg
  • Rekolan Raikas 1 - N: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Helmi Köykkä
    • Taika Nurro
    • Anna-maj Vierikko
  • Riihimäen Kisko 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Henna Jalovaara
    • Helmi Lievonen
    • Vanessa Lindberg
  • Riihimäen Kisko 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Henna Jalovaara
    • Anni Lähdemäki
    • Helmi Lievonen
    • Vanessa Lindberg
  • Riihimäen Kisko 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Henna Jalovaara
    • Inka Korkkinen
    • Helmi Lievonen
    • Vanessa Lindberg
  • Riihimäen Kisko 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Vilja-matilda Koskela
    • Anni Lähdemäki
    • Helmi Lievonen
    • Vanessa Lindberg
  • Riihimäen Kisko 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Arttu Haaksluoto
    • Vilho Haaksluoto
    • Elias Hietanen
    • Miska Jahkonen
    • Joonatan Lindberg
    • Juho Mantila
    • Jusa Niemi
    • Juuso Tuominen
  • Riihimäen Kisko 2 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Arttu Haaksluoto
    • Elias Hietanen
    • Miska Jahkonen
    • Ossi Niemi
    • Juuso Tuominen
  • Riihimäen Kisko 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Arttu Haaksluoto
    • Vilho Haaksluoto
    • Juho Mantila
    • Jusa Niemi
    • Ossi Niemi
    • Juuso Tuominen
  • Riihimäen Kisko 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Arttu Haaksluoto
    • Vilho Haaksluoto
    • Elias Hietanen
    • Juho Mantila
    • Jusa Niemi
    • Juuso Tuominen
  • Riihimäen Kisko 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Ida Aarnio
    • Aada Grönroos
    • Vilja-matilda Koskela
    • Aino Laitinen
    • Elsa Mattila
    • Salla Savikko
    • Sanni-veera Viertola
    • Annika Vilen
  • Riihimäen Kisko 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Ida Aarnio
    • Aada Grönroos
    • Tähkä-alina Koskela
    • Vilja-matilda Koskela
    • Ruth Toivola
    • Annika Vilen
  • Riihimäen Kisko 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Ida Aarnio
    • Aada Grönroos
    • Aino Laitinen
    • Elsa Mattila
    • Salla Savikko
    • Annika Vilen
  • Riihimäen Kisko 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Ida Aarnio
    • Aada Grönroos
    • Vilja-matilda Koskela
    • Aino Laitinen
    • Elsa Mattila
    • Salla Savikko
    • Sanni-veera Viertola
    • Annika Vilen
  • Riihimäen Kisko 2 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Ida Aarnio
    • Aada Grönroos
    • Tähkä-alina Koskela
    • Vilja-matilda Koskela
    • Ruth Toivola
    • Sanni-veera Viertola
  • Salon Vilpas 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Alisa Emaldynova
    • Veera Helkama
    • Muska Sanden
  • Savonlinnan Riento 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Aatu Hartikainen
    • Miska Käyhkö
    • Oleg Lysakov
    • Soini Ripatti
    • Väinö Ripatti
    • Kai Yin
  • Savonlinnan Riento 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Arttu Härkönen
    • Aatu Hartikainen
    • Miska Käyhkö
    • Oleg Lysakov
    • Soini Ripatti
    • Väinö Ripatti
    • Niko Tiihonen
    • Kai Yin
  • Savonlinnan Riento 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Erin Kainulainen
    • Niina Karttunen
    • Neea Käyhkö
    • Helmi Laine
    • Milla Pirkkalainen
  • Savonlinnan Riento 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Erin Kainulainen
    • Niina Karttunen
    • Neea Käyhkö
    • Helmi Laine
    • Milla Pirkkalainen
  • Savonlinnan Riento 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Emma Halonen
    • Erin Kainulainen
    • Niina Karttunen
    • Neea Käyhkö
    • Sandra-sofia Kosonen
    • Helmi Laine
    • Aliisa Luukkainen
    • Milla Pirkkalainen
  • Savonlinnan Riento 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Enni Hietalampi
    • Oona Immonen
    • Ella-sofia Kaiponen
    • Elsa Kairikko
    • Lotta Kairikko
    • Siiri Lindholm
    • Essi Nurmela
    • Mette Voutilainen
  • Savonlinnan Riento 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Oona Immonen
    • Ella-sofia Kaiponen
    • Elsa Kairikko
    • Lotta Kairikko
    • Siiri Lindholm
    • Essi Nurmela
    • Matilda Salonen
    • Mette Voutilainen
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Reko Hakomäki
    • Atte Kortehisto
    • Veeti Kortehisto
    • Roope Lemberg
    • Oliver thomas Metsälä
    • Juho Seppälä
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aukusti Jaskari
    • Aleksi Lehto
    • Niilo Mustalahti
    • Viljami Parpala
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Aukusti Jaskari
    • Aleksi Lehto
    • Niilo Mustalahti
    • Viljami Parpala
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Meeri Elomaa
    • Anni Mäenpää
    • Aada Mikkilä
    • Kiia Perttula
    • Saana Takala
    • Sofia Ylinen
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Meeri Elomaa
    • Anni Mäenpää
    • Inka Metsämäki
    • Aada Mikkilä
    • Kiia Perttula
    • Saana Takala
    • Kaisa Tuovinen
    • Sofia Ylinen
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 2 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Meeri Elomaa
    • Saana Lappalainen
    • Anni Mäenpää
    • Aada Mikkilä
    • Kiia Perttula
    • Saana Takala
    • Kaisa Tuovinen
    • Sofia Ylinen
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Veera Hakomäki
    • Kristiina Kunnari
    • Saana Lappalainen
    • Inka Metsämäki
    • Jenna Ojaniemi
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Veera Hakomäki
    • Kristiina Kunnari
    • Jasmin Laaksoharju
    • Saana Lappalainen
    • Inka Metsämäki
    • Veera Perälä
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Kia Marttala
    • Kiia Perttula
    • Anni Rantanen
    • Sara Takala
    • Kaisa Tuovinen
    • Sanni Yli-kiikka
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Matilda Koivisto
    • Amelie Koivuluoma
    • Helmi-sofia Kulmala
    • Siiri Kvist
    • Aliina Ojaniemi
    • Camilla Vähä-laakso
  • Seinäjoen Seudun Urheilijat 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Nelli Kivineva
    • Kaisa Lähdemäki
    • Aliina Ojaniemi
    • Anni Rantanen
    • Kaisa Tuovinen
    • Camilla Vähä-laakso
  • Someron Esa 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Teemu Holttinen
    • Tommi Holttinen
    • Niko Jalava
    • Julian Rauhaniemi
    • Eemeli Salomäki
  • Tampereen Pyrintö 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Jere Haapalainen
    • Patrik Järvinen
    • Elias Marjamäki
  • Tampereen Pyrintö 2 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Pyry Iltanen
    • Eino Perämaa
    • Oskar Toomet
  • Tampereen Pyrintö 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jere Haapalainen
    • Konsta Kankainen
    • Jaakko Linnus
    • Eino Perämaa
  • Tampereen Pyrintö 2 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Pyry Iltanen
    • Patrik Järvinen
    • Oskar Toomet
    • Ville Väliharju
  • Tampereen Pyrintö 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Jere Haapalainen
    • Konsta Kankainen
    • Jaakko Linnus
    • Ville Väliharju
  • Tampereen Pyrintö 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Jere Haapalainen
    • Konsta Kankainen
    • Jaakko Linnus
    • Eino Perämaa
  • Tampereen Pyrintö 2 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Pyry Iltanen
    • Patrik Järvinen
    • Oskar Toomet
    • Ville Väliharju
  • Tampereen Pyrintö 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Ville Eikkula
    • Juho Kahelin
    • Aleksi Savolainen
    • Joel Turkka
    • Kasperi Valonen
  • Tampereen Pyrintö 1 - M19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Ville Eikkula
    • Juho Kahelin
    • Aleksi Savolainen
    • Joel Turkka
    • Kasperi Valonen
  • Tampereen Pyrintö 1 - M19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Patrik Järvinen
    • Julius Mäkinen
    • Aleksi Savolainen
    • Joel Turkka
    • Kasperi Valonen
  • Tampereen Pyrintö 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Lotta Mäkelä
    • Anni Nurminen
    • Jenna Saarilahti
    • Saga Vanninen
  • Tampereen Pyrintö 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Vilma Itälinna
    • Helmi Tarkiainen
    • Vilma Väliharju
    • Saga Vanninen
  • Tampereen Pyrintö 2 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Sanni Lento
    • Heini Mäenpää
    • Lotta Mäkelä
    • Anni Nurminen
    • Charlotta Pettersson
    • Jenna Saarilahti
  • Tampereen Pyrintö 1 - N17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Vilma Itälinna
    • Anni Nurminen
    • Vilma Väliharju
    • Saga Vanninen
  • Tampereen Pyrintö 2 - N17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Sanni Lento
    • Lotta Mäkelä
    • Jenna Saarilahti
    • Helmi Tarkiainen
  • Tampereen Pyrintö 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Vilma Itälinna
    • Krista Lehti
    • Jenna Saarilahti
    • Saga Vanninen
  • Tampereen Pyrintö 2 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Sanni Lento
    • Heini Mäenpää
    • Lotta Mäkelä
    • Anni Nurminen
    • Helmi Tarkiainen
  • Tampereen Pyrintö 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Lotta Alasaukko-oja
    • Pinja Heinonen
    • Nea Lento
    • Venla Väliharju
  • Tampereen Pyrintö 2 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Pihla Aro
    • Emilia Heino
    • Alina Nissinen
    • Hanna Peltola
    • Maiju Saukkosaari
    • Salla Tuominen
  • Tampereen Pyrintö 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Pihla Aro
    • Pinja Heinonen
    • Nea Lento
    • Hanna Peltola
    • Maiju Saukkosaari
    • Venla Väliharju
  • Tampereen Pyrintö 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Lotta Alasaukko-oja
    • Pihla Aro
    • Nea Lento
    • Maiju Saukkosaari
    • Venla Väliharju
  • Tampereen Pyrintö 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Alisa Aalto
    • Lotta Harala
    • Maria Huntington
    • Reetta Hurske
    • Miia Sillman
  • Tampereen Pyrintö 2 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Olivia Ben khalifa
    • Frida Hämäläinen
    • Oona Hietala
    • Ilona Luoma
  • Tampereen Pyrintö 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Alisa Aalto
    • Jemina Forss
    • Frida Hämäläinen
    • Maria Huntington
    • Reetta Hurske
    • Kiia Keinonen
  • Tampereen Pyrintö 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Alisa Aalto
    • Jemina Forss
    • Kiia Keinonen
    • Veronika Virtapohja
  • Tampereen Pyrintö 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Santeri Haapamäki
    • Antti Sainio
    • Juho Talvitie
    • Konsta Uuttera
  • Tampereen Pyrintö 2 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Eelis Harjunmaa
    • Mikael Lahdensuo
    • Tarmo Takala
    • Konsta Tynkkynen
  • Tampereen Pyrintö 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Eelis Harjunmaa
    • Antti Sainio
    • Juho Talvitie
    • Konsta Uuttera
  • Tampereen Pyrintö 2 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Santeri Haapamäki
    • Aaron Halme
    • Mikael Lahdensuo
    • Jami Pesonen
    • Konsta Tynkkynen
  • Tampereen Pyrintö 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Santeri Haapamäki
    • Antti Sainio
    • Konsta Tynkkynen
    • Konsta Uuttera
  • Tampereen Pyrintö 2 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Aaron Halme
    • Eelis Harjunmaa
    • Tarmo Takala
    • Ville Väyrynen
  • Tampereen Pyrintö 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Anni Kantola
    • Iida Kastarinen
    • Krista Lehti
    • Monamaria Pyhältö
  • Tampereen Pyrintö 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Iida Kujanpää
    • Unni Leinonen
    • Roosa Myllymäki
    • Theresa Peltoniemi
  • Tampereen Pyrintö 3 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Jenny Laatikainen
    • Pihla Lahtinen
    • Oona Lento
    • Juuli Markkula
    • Oona Moisio
    • Nilla Oksanen
    • Vilma Pietilä
    • Sini Rantala
  • Tampereen Pyrintö 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Iida Kastarinen
    • Iida Kujanpää
    • Oona Lento
    • Juuli Markkula
    • Roosa Myllymäki
    • Monamaria Pyhältö
    • Juuli Saloniemi
    • Meri Väistökoski
  • Tampereen Pyrintö 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Anni Kantola
    • Iida Kastarinen
    • Iida Kujanpää
    • Oona Lento
  • Tampereen Pyrintö 2 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Pihla Lahtinen
    • Theresa Peltoniemi
    • Vilma Pietilä
    • Monamaria Pyhältö
  • Tampereen Pyrintö 3 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Oona Kokko
    • Jenny Laatikainen
    • Milla Lautala
    • Krista Lehti
    • Oona Moisio
    • Roosa Myllymäki
    • Nilla Oksanen
    • Sonia Pulkkinen
  • Tampereen Urheilijat -38 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Janika Jokinen
    • Stiina Kokkonen
    • Serafina Salmi
    • Anni Vähäkoski
    • Nadija Vasylenko
  • Tapanilan Erä 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Micke Bärlund
    • Sami Bärlund
    • Tomas Jatsko
    • Samu Laakso
    • Tomi Laakso
  • Toholammin Urheilijat 1 - M19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Roope Kangasvieri
    • Lassi Korpijärvi
    • Sami Salonen
  • Turun Urheiluliitto 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Vilho Ahtinen
    • Elmeri Kero
    • Pyry Laine
  • Turun Urheiluliitto 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Vilho Ahtinen
    • Oliver Helenius
    • Roope Kivelä
    • Jonathan Lehtonen
    • Atte Öhman
    • Aatu Penttilä
    • Eemeli Piironen
    • Jermu Vihmakoski
  • Turun Urheiluliitto 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Vilho Ahtinen
    • Roope Kivelä
    • Aatu Penttilä
    • Jermu Vihmakoski
  • Turun Urheiluliitto 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Vilho Ahtinen
    • Aapo Kalajoki
    • Elmeri Kero
    • Pyry Laine
  • Turun Urheiluliitto 2 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Eemil Aaltonen
    • Alvar Itämeri
    • Topias Koivunen
    • Tomi Kuusisto
    • Aatu Penttilä
  • Turun Urheiluliitto 1 - M19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Tuure ilmari Haapanen
    • Iivo Kalajoki
    • Nuutti Kokko
    • Robin Lainto
    • Mustafe Muuse
    • Pyry Suojanen
  • Turun Urheiluliitto 2 - M19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Tuure ilmari Haapanen
    • Nuutti Kokko
    • Robin Lainto
    • Mustafe Muuse
    • Pyry Suojanen
    • Peetu Toivonen
  • Turun Urheiluliitto 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Mathias onni alexander Gustafsson
    • Nuutti Kokko
    • Robin Lainto
    • Elias samuli ensio Saru
    • Jeremi stefan mikael Siimes
    • Peetu Toivonen
  • Turun Urheiluliitto 1 - M19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Mathias onni alexander Gustafsson
    • Roope Kivelä
    • Nuutti Kokko
    • Elias samuli ensio Saru
    • Jeremi stefan mikael Siimes
    • Jermu Vihmakoski
  • Turun Urheiluliitto 1 - M19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Nuutti Kokko
    • Robin Lainto
    • Max milian Montin
    • Mustafe Muuse
    • Elias samuli ensio Saru
    • Peetu Toivonen
  • Turun Urheiluliitto 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Tommi Eerola
    • Jaakko Juvonen
    • Eetu Kuusela
    • Lauri Moisio
    • Birhan petros Pieskä
    • Akseli Sautila
    • Harald Spoof
    • Ville matias Waher
  • Turun Urheiluliitto 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Tuure ilmari Haapanen
    • Niklas Lainto
    • Joonas mikko johannes Lehtinen
    • Eetu juho valdemar Lindholm
    • Birhan petros Pieskä
    • Harald Spoof
  • Turun Urheiluliitto 1 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Juuso Hakala
    • Niklas Lainto
    • Joonas mikko johannes Lehtinen
    • Eetu juho valdemar Lindholm
    • Mustafe Muuse
    • Matti antero Rauma
    • Harald Spoof
    • Niklas Wihlman
  • Turun Urheiluliitto 2 - M: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Niklas Lainto
    • Joonas mikko johannes Lehtinen
    • Eetu juho valdemar Lindholm
    • Birhan petros Pieskä
    • Robin Ryynänen
  • Turun Urheiluliitto 1 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Tuure ilmari Haapanen
    • Juuso Hakala
    • Viivi Lankinen
    • Joonas mikko johannes Lehtinen
    • Janica Rauma
    • Robin Ryynänen
    • Johanna Sällinen
    • Viola Westling
  • Turun Urheiluliitto 2 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Johannes jalmari lauri Brunila
    • Juuso Hakala
    • Nelli Hiippavuori
    • Anna Hyvärinen
    • Niklas Lainto
    • Aino Niemi
    • Robin Ryynänen
    • Amanda Virtanen
  • Turun Urheiluliitto 3 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Henrik Goesch
    • Eero juhani antero Heinonen
    • Andreina Kero
    • Jukka Kero
    • Nico Oksanen
    • Sunna Penttinen
    • Anna Vuorimaa
    • Niklas Wihlman
  • Turun Urheiluliitto 1 - N17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Liina Ahtiainen
    • Liisa Jalava
    • Linnea Kero
  • Turun Urheiluliitto 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Liina Ahtiainen
    • Daniela Fernandez furu
    • Matlena Karvonen
    • Pinja Naula
    • Elviira Niemelä
    • Ilona Ruohola
    • Emmi Valtonen
  • Turun Urheiluliitto 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Liina Ahtiainen
    • Daniela Fernandez furu
    • Liisa Jalava
    • Matlena Karvonen
    • Pinja Naula
    • Elviira Niemelä
    • Ilona Ruohola
    • Emmi Valtonen
  • Turun Urheiluliitto 2 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Fia Casagrande
    • Matlena Karvonen
    • Lotta Kirjavainen
    • Elviira Niemelä
    • Maria Ranne
  • Turun Urheiluliitto 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Liina Ahtiainen
    • Milja Heikura
    • Nelli Hiippavuori
    • Liisa Jalava
  • Turun Urheiluliitto 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Liina Ahtiainen
    • Milja Heikura
    • Olivia Heino
    • Matlena Karvonen
    • Elviira Niemelä
    • Maija Pitkänen
  • Turun Urheiluliitto 1 - N19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Liina Ahtiainen
    • Milja Heikura
    • Olivia Heino
    • Nelli Hiippavuori
    • Liisa Jalava
    • Edit Nurminen
    • Maija Pitkänen
  • Turun Urheiluliitto 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Enni Henttonen
    • Säde Honkala
    • Edit Nurminen
    • Maija Pitkänen
    • Lotta Vento
    • Viola Westling
  • Turun Urheiluliitto 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Säde Honkala
    • Viivi Lankinen
    • Edit Nurminen
    • Lotta Vento
    • Viola Westling
  • Turun Urheiluliitto 1 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Viivi Lankinen
    • Edit Nurminen
    • Janica Rauma
    • Johanna Sällinen
    • Lotta Vento
    • Viola Westling
  • Turun Urheiluliitto 2 - N: DMR (1200 + 400 + 800 + 1600m) Tulosta varmistuslomake
    • Nelli Hiippavuori
    • Anna Hyvärinen
    • Aino Niemi
    • Anni maarit karoliina Räty
    • Johanna Sällinen
    • Amanda Virtanen
    • Anna Vuorimaa
  • Turun Urheiluliitto 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Aarne Autio
    • Aapo Kalajoki
    • Kasper Kouvonen
    • Sisu Moilanen
    • Riku Uusitalo
  • Turun Urheiluliitto 2 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Eemil Aaltonen
    • Alvar Itämeri
    • Topias Koivunen
    • Tomi Kuusisto
    • Riku Naula
  • Turun Urheiluliitto 1 - P15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Eemil Aaltonen
    • Aarne Autio
    • Kasper Kouvonen
    • Sisu Moilanen
    • Lauri Röntynen
    • Riku Uusitalo
  • Turun Urheiluliitto 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Aarne Autio
    • Topias Koivunen
    • Kasper Kouvonen
    • Sisu Moilanen
    • Riku Uusitalo
  • Turun Urheiluliitto 2 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Eemil Aaltonen
    • Alvar Itämeri
    • Tomi Kuusisto
    • Sisu Moilanen
    • Lauri Röntynen
  • Turun Urheiluliitto 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Fia Casagrande
    • Lotta Kirjavainen
    • Tinja Pirttikoski
    • Maria Ranne
    • Emmi Tiljander
    • Enni Virjonen
  • Turun Urheiluliitto 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Felicia Ayelbassa
    • Fia Casagrande
    • Meeri Haapio
    • Aada Haavisto
    • Henriikka Heinonen
    • Lotta Helkearo
    • Lotta Kirjavainen
    • Maija Männistö
  • Turun Urheiluliitto 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Roosa Fagerström
    • Elsa sisko kukka Karjalainen
    • Linnea Kero
    • Tinja Pirttikoski
    • Ella Rajamäki
  • Turun Urheiluliitto 2 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Saara Fahlbom
    • Linnea Kero
    • Lotta Kirjavainen
    • Iida sofia Ruoho
    • Camilla Silen
    • Pinja Siljanto
  • Turun Urheiluliitto 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Emilin lamisi Ayelbassa
    • Fia Casagrande
    • Roosa Fagerström
    • Ella Rajamäki
    • Emmi Tiljander
    • Enni Virjonen
  • Turun Urheiluliitto 2 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Roosa Fagerström
    • Juliana Hartikainen
    • Aava Koskinen
    • Julia luna alexandra Laapio
    • Ella Rajamäki
    • Pinja Siljanto
    • Carmen Welling
  • Turun Weikot Yleisurheilu 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Marika Aarnio
    • Taika Koilahti
    • Noora Nupponen
    • Evelina Ojaniittu
    • Eeva Paavilainen
    • Ilona Pulkkinen
  • Turun Weikot Yleisurheilu 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Marika Aarnio
    • Taika Koilahti
    • Noora Nupponen
    • Evelina Ojaniittu
    • Eeva Paavilainen
    • Ilona Pulkkinen
  • Urjalan Urheilijat 1 - M: 3 x 3000m kävely Tulosta varmistuslomake
    • Akseli Leino
    • Markku Leino
    • Aleksi Ojala
  • Valkealan Kajo 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Eino Mannonen
    • Joonas Palmu
    • Tuomas Stadig
  • Valkealan Kajo 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Nuutti Ahtola
    • Patrick Haga
    • Eino Mannonen
    • Roni Matinen
    • Joonas Palmu
    • Nuutti Virtanen
  • Valkealan Kajo 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Patrick Haga
    • Olli Palmumaa
    • Sakke Petäjäsaari
    • Santeri Soininen
  • Valkealan Kajo 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Nea Korhonen
    • Aliisa Lautala
    • Kirsikka Salmi
    • Anna Tommola
  • Valkealan Kajo 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Nea Korhonen
    • Elina Ruotsalainen
    • Kirsikka Salmi
    • Maija Salovaara
    • Anna Tommola
    • Nelli Viskari
    • Miisa Wallius
  • Valkealan Kajo 1 - N19: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Kristina Nikkinen
    • Nelli Viskari
    • Laura Vuorinen
  • Valkealan Kajo 1 - N19: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Nina Honkanen
    • Siiri Petäjäsaari
    • Saara Savolainen
    • Laura Vuorinen
  • Valkealan Kajo 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Nuutti Ahtola
    • Verneri Barkman
    • Luka Judin
    • Roni Matinen
    • Juho Soikkeli
    • Nuutti Virtanen
  • Valkealan Kajo 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Venla Majander
    • Siiri Petäjäsaari
    • Elina Ruotsalainen
    • Maija Salovaara
    • Saara Savolainen
    • Elsa Stadig
  • Valkealan Kajo 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Elsa Gärdström
    • Enni Laurema
    • Venla Majander
    • Kerttu Ren
    • Elsa Stadig
    • Miisa Wallius
  • Valkealan Kajo 3 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Emma Kangaskolkka
    • Vilma Kauppila
    • Venla Majander
    • Nea Mäkelä
    • Elina Niinikangas
    • Elsa Stadig
  • Vantaan Salamat 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Takwa Adam
    • Micaela Hänninen
    • Peppiina Hiltunen
    • Aava Lajunen
    • Milja Majuri
    • Olivia Marttila
    • Tia Piskunen
    • Jenna Vakkilainen
  • Vantaan Salamat 1 - N17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Takwa Adam
    • Micaela Hänninen
    • Peppiina Hiltunen
    • Aava Lajunen
    • Milja Majuri
    • Olivia Marttila
    • Tia Piskunen
    • Jenna Vakkilainen
  • Vantaan Salamat 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Tuomas Ahokas
    • Ukko Ikonen
    • Abdulrahman Imoro
    • Aleksi Karvo
    • Eeli Mäkelä
    • Elias Salminiitty
    • Tumi Siranko
    • Einari Tiainen
  • Vantaan Salamat 1 - P15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Tuomas Ahokas
    • Ukko Ikonen
    • Abdulrahman Imoro
    • Aleksi Karvo
    • Eeli Mäkelä
    • Elias Salminiitty
    • Tumi Siranko
    • Einari Tiainen
  • Vantaan Salamat 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Essi Halenius
    • Aava Lajunen
    • Milja Majuri
    • Eva Peltopuro
    • Tia Piskunen
    • Vilja Riihimäki
    • Emma Väänänen
    • Jenna Vakkilainen
  • Vantaan Salamat 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Milja Henriksson
    • Aava Lajunen
    • Maiju Mäkelä
    • Eva Peltopuro
    • Tia Piskunen
    • Vilja Riihimäki
    • Annu Toikkanen
    • Jenna Vakkilainen
  • Vantaan Salamat 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Rosa Karila
    • Aava Lajunen
    • Milja Majuri
    • Tia Piskunen
    • Iida Rautio
    • Vilja Riihimäki
    • Emma Väänänen
    • Jenna Vakkilainen
  • Vasa IS 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Nico Källberg
    • Ive Ntumba
    • Benjamin Olli
    • Elias Rintanen
  • Vasa IS 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Nico Källberg
    • Ive Ntumba
    • Benjamin Olli
    • Elias Rintanen
  • Vasa IS 1 - M19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Mattias Asp
    • Nico Källberg
    • Albin Lundberg
    • Ive Ntumba
    • Benjamin Olli
    • Elias Rintanen
    • Prince Tshibangu
  • Vasa IS 1 - M19: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Mattias Asp
    • Nico Källberg
    • Albin Lundberg
    • Ive Ntumba
    • Benjamin Olli
    • Elias Rintanen
    • Prince Tshibangu
  • Vasa IS 1 - M: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Mattias Asp
    • David Bamm
    • Albin Lundberg
    • Mahance Muisa
    • Jimi Nukala
    • Kabongu Tshibangu
  • Vasa IS 1 - M: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Mattias Asp
    • David Bamm
    • Albin Lundberg
    • Mahance Muisa
    • Kabongu Tshibangu
  • Vasa IS 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Cornelia Berg
    • Madeleine Glasberg
    • Erica Kolehmainen
    • Mathilda Kvist
    • Maisa Laakso
    • Jeanine Nygård
    • Malva Nylund
  • Vasa IS 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Madeleine Glasberg
    • Erica Kolehmainen
    • Mathilda Kvist
    • Maisa Laakso
    • Andrea Lilja
    • Jeanine Nygård
    • Malva Nylund
  • Vehkalahden Veikot 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Johannes Kiri
    • Aatu Malo
    • Lassi Pärtty
    • Jesse Salmela
    • Juho Suni
    • Valtteri Toivanen
  • Vehkalahden Veikot 1 - N17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Milla Kokkonen
    • Sini Kuokka
    • Nea Nakari
    • Venla Roimola
  • Vehkalahden Veikot 1 - N17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Milla Kokkonen
    • Sini Kuokka
    • Nea Nakari
    • Venla Roimola
  • Vehkalahden Veikot 1 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Niilo Heiskanen
    • Mico Huttunen
    • Aatu Malo
    • Janne Nakari
    • Lassi Pärtty
    • Perttu Toikka
    • Leevi Tuutti
  • Vehkalahden Veikot 2 - P15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Niilo Heiskanen
    • Mico Huttunen
    • Eemeli Hyvönen
    • Janne Nakari
    • Akseli Toikka
  • Vehkalahden Veikot 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Annika Haikka
    • Nelli Kokkonen
    • Neea Lanki
    • Emmi Oleander
    • Anni Pärtty
    • Tytti Seppälä
    • Maria Tasa
    • Liinu Urpalainen
  • Vehkalahden Veikot 2 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Pihla Kriktilä
    • Neea Lanki
    • Sanni Liikkanen
    • Pinja Pasi
    • Tytti Seppälä
    • Maria Tasa
    • Senni Teikari
    • Liinu Urpalainen
  • Vehkalahden Veikot 3 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Pihla Kriktilä
    • Sanni Liikkanen
    • Pinja Pasi
    • Senni Teikari
  • Vehkalahden Veikot 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Annika Haikka
    • Neea Lanki
    • Anni Pärtty
    • Tytti Seppälä
    • Maria Tasa
  • Vehmaisten Urheilijat 1 - N19: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Meri Järvensivu
    • Silja Lehto
    • Silja Saarinen
    • Emmi Savenius
  • Veitsiluodon Kisaveikot 1 - N: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Mette Baas
    • Tiia Järvinen
    • Veera Pudas
    • Ida Ravaska
    • Elisabet Salmela
    • Tiina Taskinen
    • Erika Utriainen
  • Veitsiluodon Kisaveikot 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Mette Baas
    • Tiia Järvinen
    • Veera Pudas
    • Ida Ravaska
    • Elisabet Salmela
    • Erika Utriainen
  • Veitsiluodon Kisaveikot 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Ella Martimo
    • Anna-sofia Orajärvi
    • Anniina Piipponen
    • Lotta Pudas
    • Lotta Saksi
    • Nea Salo
  • Veitsiluodon Kisaveikot 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Ella Martimo
    • Anna-sofia Orajärvi
    • Anniina Piipponen
    • Lotta Pudas
    • Lotta Saksi
    • Nea Salo
  • Vihdin Viesti 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Magdaleena Havukorpi
    • Vilma Meriläinen
    • Anni Napari
    • Julia Suihkonen
  • Viialan Valtti 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Sanni Niskanen
    • Anna Oksa
    • Maija Oksa
    • Jenna Pentinniemi
  • Viialan Valtti 1 - T15: 4 x 80m aj Tulosta varmistuslomake
    • Sanni Niskanen
    • Anna Oksa
    • Maija Oksa
    • Jenna Pentinniemi
  • Viipurin Urheilijat 1 - M17: 3 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Aapeli Hatanpää
    • Karlos Kemppaala
    • Miska Koponen
    • Elias Neuvonen
    • Aleksi Nokkanen
    • Joel Vuohtoniemi
  • Viipurin Urheilijat 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Iivo Hämäläinen
    • Aapeli Hatanpää
    • Karlos Kemppaala
    • Miska Koponen
    • Henri Korhonen
    • Samuel Koski
    • Mortti Metsäkoivu
    • Elias Neuvonen
  • Viipurin Urheilijat 2 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Iivo Hämäläinen
    • Karlos Kemppaala
    • Konsta Kock
    • Samuel Koski
    • Mortti Metsäkoivu
    • Elias Neuvonen
    • Zakaria Sabally
    • Sebastian Torkkel
  • Viipurin Urheilijat 1 - M17: 4 x 100m aj Tulosta varmistuslomake
    • Iivo Hämäläinen
    • Aapeli Hatanpää
    • Miska Koponen
    • Samuel Koski
    • Mortti Metsäkoivu
    • Elias Neuvonen
  • Viipurin Urheilijat 1 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Iivo Hämäläinen
    • Aapeli Hatanpää
    • Karlos Kemppaala
    • Miska Koponen
    • Henri Korhonen
    • Mortti Metsäkoivu
  • Viipurin Urheilijat 2 - M17: 4 x 300m Tulosta varmistuslomake
    • Karlos Kemppaala
    • Konsta Kock
    • Samuel Koski
    • Otto Lintula
    • Elias Neuvonen
    • Aleksi Nokkanen
    • Zakaria Sabally
  • Viipurin Urheilijat 1 - M&N: 4 x 1500m sekaviesti Tulosta varmistuslomake
    • Noora Hyyrynen
    • Aleksi Nokkanen
    • Samuel Rautiainen
    • Elisa Sihvola
    • Wilhelmina Tamminen
    • Okko Tiilikainen
    • Pihla Tiilikainen
    • Joel Vuohtoniemi
  • Viipurin Urheilijat 1 - N: 4 x 400m Tulosta varmistuslomake
    • Viivi Avikainen
    • Iira Bützow
    • Camilla Niemi
    • Aura Porkka
    • Martta Rautala
    • Elisa Sihvola
    • Pihla Tiilikainen
  • Viipurin Urheilijat 1 - T15: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Miina Kilpeläinen
    • Lilli Lehto
    • Milka Mansikka
    • Iina Rantonen
    • Nataliya Rozhnova
    • Saana Säilä
    • Miia Söderström
    • Minea Stenroos
  • Viipurin Urheilijat 1 - T15: 4 x 800m Tulosta varmistuslomake
    • Miina Kilpeläinen
    • Thea Kolu
    • Milka Mansikka
    • Ronja Orivuori
    • Iina Rantonen
    • Nataliya Rozhnova
    • Saana Säilä
    • Minea Stenroos
  • Ylöjärven Urheilijat 1 - M17: 4 x 100m Tulosta varmistuslomake
    • Miro Mäkinen
    • Mikko Murto
    • Elias Sireni
    • Romeo Teräsmaa